MuscleMeat

Hoe trainen jullie je schouders?

squats: 2 setjes smith squats (smith squats zuigen trouwens) ? ?
LOLLLL WTF hoezo moettie zuigen:haha:????dan voer je 'm vast en zeker verkeerd uit, dieper naar de grond/meer reps/go heavy weight!

nee hoor, ik ben een voorstander van full squats, maar die smith machine belemmert mijn natuurlijke naaromhooggaande beweging. Overlaatst gingen die 2 poten van de smith zelfs een paar mm van de grond toen ik naar boven ging omdat ik wrs teveel naar achteren duwde. Maar als ik mijn voeten dan meer naar achteren zet dan wordt het weer moeilijker om helemaal naar beneden te gaan dus daarom dat de smith zuigt. En het feit dat ik er minder gewicht mee kan pakken ook natuurlijk:D

Dit doe jij 3x pw? ??? Dat is toch geen fb, dit is een all in one train schema ofzo.

het blijft een fullbodytraining. Alleen duurt het wel een uur en 10 minuten dus wrs wat langer dan een traditionele fullbodyworkout.
Maarjah .. wat is een traditionele fullbodyworkout? rippetoe en billstar noem ik al zeker geen fullbodyworkout. Dat is hoogstens een half uurtje trainen en je bent klaar :s mss dat ik binnenkort eens een nieuwe fullbodyworkout uitschrijf.. Eentje waar ik een kwartier minder lang aan bezig zit en dan de ene training meer op de ene spiergroep focussen en de volgende weer meer op de andere en dat dan herhalen maar dat zie ik nog wel :p
 
Laatst bewerkt:
:mier:
ik weet wat ik doe, ik zit verder naar voren en duw meer naar achteren , dus achterkant schouders.


Er is geen enkele overhead press die de achterkant traint. De achterste schouderkoppen werken namenlijk precies de andere kant op.

Dus ook al zit je meer naar voren, de beweging is en blijft omhoog, dus een functie van de voorste schouderkoppen.
 
schouders precies in deze volgorde (momenteel dan) :

military press in smith opwarmen 4 setjes 12 herhalingen
Dumbbell shoulder press 4 sets 6-8 herhalingen
Barbell Front Shoulder Raises 4 sets 8-10 herhalingen
met zo'n kabeltje met 2 handen trekken tot aan je kin 3 sets 6-8 herhalingen
side raises 4 sets 12-14 herhaling

en dit 1x per week omdat ik snel blessures krijg aan me schouders.

shrugs heb ik al een hele tijd niet gedaan omdat ikeen auto ongeluk heb gehad en me nek spieren deden verdomd zeer met shrugs normaal deed ik die 3x per week op willekeurige dagen.
 
bij ons zijn die smith machines zo zwaar als beton..van het merk technogym..normaal gesproken moet dat allemaal lukken..
waarom duw je dan naar achteren btw?
 
bij ons zijn die smith machines zo zwaar als beton..van het merk technogym..normaal gesproken moet dat allemaal lukken..
waarom duw je dan naar achteren btw?

Het heeft met mijn bewegingsbaan te maken. Ik duw nooit helemaal in een rechte lijn naar boven denk ik:p Het is ook moeilijk een juist plekje met je voeten te vinden onder de smith. Bij een hacksquattoestel ga je eronder staan en heb je een ideale voetpositie binnen 1 seconde. Bij een losse squat hef je de bar op.. 2 stapjes naar achteren. Beetje tenen goed zetten en je bent ook weg maar bij die smithmachine blijf je maar zoeken en het blijft maar crap aanvoelen maarjah. Beter dan niet squatten zeker :p ons materiaal is van het gaymerk panatta :')
Ik kan de juiste foto's niet vinden op het internet maar alles ziet er redelijk plastiekachtig uit :D ik zal eens foto's trekken als het rustig is :p
en zie hierboven wat 3XL schrijft. 3XL heeft altijd gelijk dus mss toch beter een andere oefening voor je achterkant schouders kiezen :D
 
mn achterkant schouders + schouders/delts zijn erg goed gevormd..dus blijkbaar train ik die WEL goed:D
 
Terug
Naar boven