- Lid sinds
- 4 okt 2006
- Berichten
- 5.897
- Waardering
- 3.543
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 100kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
+1Bij ons is 't helemaal vreselijk met die hitte! Geen airco, wel plafond ventilatoren, maar ook niet verspreid over de hele ruimte :S Dus dan maar ijsblokjes in m'n bidon en gewoon trainen.

Jaja voor die 16 euro per maand heeft m'n gym ,buiten alle andere dingen die ik al eens genoemd heb, ook nog eens prima werkende aircoHeb er een hard hoofd in dat ik volgend jaar in een andere stad nog zo'n goede deal kan vinden..
Maar voor de rest kan ik er alles doen.+1ben net gaan lopen
minder zeuren
meer trainen
de zwakke moeten er van tussen
Bij ons is 't helemaal vreselijk met die hitte! Geen airco, wel plafond ventilatoren, maar ook niet verspreid over de hele ruimte :S Dus dan maar ijsblokjes in m'n bidon en gewoon trainen.

Dat heeft niks met de warmte te maken, dat betekend dat je andere oefeningen moet doenKreeg gister een bloedneus toen ik biceps aan t trainen was .

