MuscleMeat

Hoe World Of Warcraft beginnen ?

SPADE VI

aka Kris
Elite Member
R.I.P.
Lid sinds
26 okt 2008
Berichten
4.363
Waardering
394
Lengte
1m71
Massa
83kg
Ja, ik weet het. Nerdy, tijdrovend, idioot en al de rest. Maar ik zag laatst een add met een nieuwe WoW: cataclysm en ik ben er wel geïntresseerd in, alleen weet ik begot niet wat je ervoor nodig hebt of hoe je ermee begint. I don't know... en aangezien zo'n miljoenen mensen die shit spelen en ik het soms eens op het forum zag passeren vroeg ik me af of iemand meer weet

http://www.youtube.com/watch?v=llMIDqFbsnE

---------- Toegevoegd om 23:23 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 23:23 ----------

ik wil namelijk een worgen spelen :)
 
Zo. Jou zien we voorlopig niet meer terug :D
 
Don't do it man!!!!
 
omg je bent 22 jaar. get a life.

Allemaal subjectief, ieder zo zijn eigen hobby. Vele zullen je als mentaal zwakzinnig beschouwen als je aangeeft je druk te maken over hoe groot je rechter biceps is.

OT; geen idee, ik heb een keer een demo gespeeld van World of Warcraft maar het kon me helaas/gelukkig niet boeien.
 
Ik heb het twee maanden gespeeld (gratis), kon me helaas niet echt boeie.
 
snap je niet hoor spade

je bent wellicht bijna stervende en in plaats van nog wat in het echte leven te lopen en te reizen ga je in een valse wereld lopen nietsen
 
snap je niet hoor spade

je bent wellicht bijna stervende en in plaats van nog wat in het echte leven te lopen en te reizen ga je in een valse wereld lopen nietsen

Mwha, kan het me wel voorstellen hoor. Je kan ook plezier halen uit een game, niet iedereen, maar toch..
 
12 miljoen actieve accounts zag ik net, lijkt me sterk dat niemand speelt.

12.000.0000 x $ 20 -, x 12 x 5 ( jaar) =........................................... :eek::eek::eek::eek:

Klopt die schatting? ( exclusief aanschafkosten van het spel, die vallen toch in het niet bij dit bedrag).
 
Links waar staat hoe je kan beginnen, zijn al gegeven. Kan mezelf prima met een dergelijk spel vermaken, echter om echt goede shit te krijgen in het spel moet je wel heel wat uurtjes erin stoppen. Eenmaal zover is het imo best leuk voor tijdens de donkere winterdagen.
 
Sind ik wow speel...

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
 
Heb het op de middelbare school wel een tijdje gespeeld toen WOW net uit was, nooit veel verder dan lvl 30 gekomen, toen had ik wel weer genoeg.
Leuk spel, maar tijdrovend en redelijk verslavend.

Maar: hoe begin je?
Mannetje aanmaken, kies een ras en een class (night elf, hunter bijvoorbeeld) je moet gewoon even kijken wat je denkt dat bij jou lijkt te passen. Ben je meer een warrior? Of zou je graag magic gebruiken? Wil je liever met je boogje schieten en pets trainen? etc...

Verder is het allemaal heel straight forward, je begint in een bepaald 'beginnersgebied' (low level beesten...) je gaat met mannetjes praten die een uitroepteken boven zich hebben zweven, die geven je quests. Die quests volbreng je waardoor je experience en equipement krijgt. Je stijgt in level door exp. en kan zo ook nieuwe talenten ontkoppelen die bij jou race passen.
Combat is point and click, de tactiek zit hem vooral in het toepassen van de juiste spells en talents op het juiste moment.
Het spel ontvouwd zich verder vanzelf wel, als je eenmaal een lvl of 17 bent dan kan je dungeons gaan raiden (instances heten het volgens mij...) met een groep mensen, dit is wel het leukste in het spel.
Daarnaast kan je natuurlijk een guild joinen en alles wat daar weer bij komt kijken.

Vond het in het begin erg leuk. maar hoe verder je komt hoe langer het levelen duurt en uiteindelijk was ik erop uitgekeken.
 
Hoe te beginnen?
Attack > defeat/kill > repeat. :o
 
Ik zou er eerlijk gezegd niet aan beginnen. Dit is niet een game zoals anderen die uitnodigen om het te spelen, dit is een spel waar je wordt ingezogen, het is een nooit eindigende spiraal van altijd net weer een beetje sterker worden. Heb het zelf gespeeld en ben er flink aan verslaafd geweest, geeft je uiteindelijk géén voldoening kan ik je zeggen. De reden hiervoor is dat als je iets haalt, je niet eens genoeg tijd hebt daar van te genieten doordat de volgende stap alweer staat te loeren.

Naar mijn mening is WoW geen spel meer maar een bolwerk van fantastische toegepaste psychologie.

Tot en met de level cap (nu 80, dadelijk 85) kan je lekker je gang gaan, dat zal een paar maanden duren afhankelijk van hoe lang je speelt per week. Echter, als je de level cap hebt kom je in een heel sociaal netwerk van groepen en dat ging mij toch echt te ver op een gegeven moment:
- Je moet een sollicitatiebrief schrijven voor een groep, daarna wordt je uitgenodigd voor een gesprek met meerdere mensen, waar ze je kennis over het spel testen
- Deze groepen beschouwen 3 avonden per week 4 uur per avond als "casual" (dus relaxed, niet veel), tel daarbij op voorbereiden en wat andere dingen voor de lol en je komt zo op 16u+ per week uit
- Als je met betere spelers wil spelen is 4/5 avonden per week 4/5 uur per avond heel normaal (zelfs dit noemen ze niet hardcore), dus 16-25u per week minimaal, meestal ~30
- Wil je echt met de top mee moet je heel flexibel zijn, er zijn mensen die nemen vrij van hun baan als een patch uitkomt, en spelen dan 7 dagen per week tot 12 uur per dag.
- Het spel beloont je meer om de spullen die je bezit dan skill die je hebt, dwz al ben je de beste speler van de wereld, als iemand veeeel betere spullen heeft dan jij verlies je.

Toen ik fanatiek speelde was het nog niet zo erg (originele versie), toen deed ik het 2 x per week, soms 3. Dat klinkt misschien niet veel maar denk er maar eens over na. 3/4 avonden per week van 19u t/m 23u. Leuk als je single bent (of niet?), want je partner zal het absoluut niet leuk vinden, je vrienden ook niet, je kan moeilijker daten (want ja je wordt meestal afgestraft als je niet komt spelen) (nee sorry dan kan ik niet, dan moet ik met mijn internet vrienden een denkbeeldige hond doden).
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven