MuscleMeat

Sticky Live News Topic

 
Die reacties op nu.nl. koekoek
Screenshot_20220331-180329_Chrome.jpg

f**k Oekraïne ik wil goedkoop gas.
 
Toch leuk dat onze ouders de grootste gasreserves van europa voor bodemprijzen hebben verkocht en het geld als een stel tieners over de balk gesmeten heeft.
 
Mensen kunnen niet vooruit denken. Nu keihard roepen fuk poetins gas we komen er wel doorheen en over 3 maanden janken dat de energie rekening weer gigantisch stijgt….

Alleen samen krijgen we Poetin er onder....zie het al langs de wegen staan.
 
Toch leuk dat onze ouders de grootste gasreserves van europa voor bodemprijzen hebben verkocht en het geld als een stel tieners over de balk gesmeten heeft.
Niet mijn ouders.

Maar bedenk eens, als we zo makkelijk zijn met het weggeven van onze gasreserves wat ze dan gaan doen met onze pensionfondsen, welke de grootste van de wereld zijn.
 
Beetje een brainfart, het is Noors Model.

Noorwegen heeft een groot deel van hun gasbaten in een fonds gestopt om te investeren in Noorwegen en de Noren. Dit itt NL dat het heeft uitgegeven.

Je zou bijvoorbeeld de gasbaten kunnen gebruiken om te investeren in mooie schone, milieuvriendelijke en duurzame energiebronnen. Uiteraard bedoel ik dan kerncentrales en dergelijke technieken.
 
Ricky Gervais zou nooit lachen met het haar van Jada Pinkett Smith: “Wél met haar zogenaamde vriendjes”

Komiek Ricky Gervais (60) heeft zijn mening gegeven over het incident tussen Will Smith en Chris Rock. Will gaf Chris een rake klap, nadat die laatste een misplaatst grapje maakte over het kapsel van Smiths echtgenote. Gervais, die al menig awardshow presenteerde, zou dat naar eigen zeggen nooit doen.

“Ik vond het grappig, ik was trending op het moment dat het gebeurde, maar ik was er niet eens bij”, aldus Gervais over het incident tijdens de Oscars. “Dat kwam blijkbaar omdat iedereen op Twitter zich afvroeg: wat zou er gebeurd zijn als Ricky Gervais de Oscars presenteerde? Wel, niks, want ik zou die grap niet hebben gemaakt. Tijdens mijn laatste comedyshow vroeg men mij naar materiaal over Will Smith, maar ik zei vlakaf: dat heb ik niet!”

Wills daden keurt hij niet goed, al meent hij dus wel dat hij nooit het controversiële grapje over Jada gemaakt zou hebben. Chris had het over haar ‘GI Jane’-kapsel, terwijl Jada net kaal is omdat ze de ziekte alopecia heeft. “Ik zou het over een andere boeg gegooid hebben...”, klinkt het. Nochtans is Ricky niet vies van een gemene grap over zijn collega’s, zoals hij al liet merken tijdens de vele andere awardshows die hij presenteerde. “Zeker niet, maar ik zou een grapje maken over haar zogenaamde ‘boyfriend’.” Het gerucht gaat namelijk dat Jada naast Will Smith nog een andere partner zou hebben. Het koppel ontkent dat.
Met beeld en geluid:
 
Negroïde manlet opent vuur in New York metro.

13 gewonden
 
Terug
Naar boven