Denk dat dosis erg afhankelijk is van je oorspronkelijke huidtype. Ik heb het allerlichtste dat je je kan inbeelden. Ik zal met 1 mg mss evenveel effect hebben als een type 2-3 met 0,1 mg
Gebruik het nu zeven jaar en niet aan de laagste dosissen en eigenlijk waren al mijn bloedtesten normaal. Sides enkel de eerste dagen en totaal geen als je het opbouwt.
Ik neem het elke dag omdat ik van nature ros ben en de melanotan mijn haar midden tot donkerbruin maakt. Heb nog eens een paar 0,1 mg extra geprobeerd en dan was het echt zwart.
Heb al geprobeerd met minder, maar dan kwam de haarkleur terug.
Om die reden zou ik het ook willen meenemen op reis. De BD microfine zijn geen probleem. Desnoods doe je er nog wat B12 ampules bij om ze te verklaren.
Ik zou me alleen niet al te lekker voelen om te reizen met een vial. Vermits het met Bac Water twee maanden goed blijft uit de koelkast vroeg ik me af in welke andere "hygiënische" omgeving je het gemixt kan bewaren. Ik had al gedacht aan een neusspray ( niet dat ik het als neusspray zou gebruiken, maar gewoon ter bewaring)
Waar bestellen jullie je bac water? Waar kan je zeker zijn dat je goede kwaliteit krijgt?