Fitness Seller

'Nederland zonder Marokkanen'

thomastog

Huge Freak
Lid sinds
7 apr 2008
Berichten
8.900
Waardering
649
ROTTERDAM - Kranten worden niet meer bezorgd, Rotterdam moet het zonder burgemeester doen en het aantal eenmanszaken zal drastisch afnemen. In de korte film 'Kop of Munt', die vandaag op internet verschijnt, worden de mogelijke gevolgen van een samenleving zonder Marokkanen getoond.

De makers van de website Munt.nu brachten in beeld wat er zou gebeuren als de laatste Marokkaan ons land verlaat. Ze noemen zichzelf 'enthousiaste creatievelingen die niet terugdeinzen om te knipogen naar de realiteit en niet bang zijn voor zelfspot'.

Vertrokken
Uit een poll op de website blijkt overigens dat driekwart van de bezoekers niet kan wachten tot de laatste Marokkaan uit Nederland is vertrokken. Slechts twee op de tien bezoekers (20 procent) vindt dat Marokkanen in Nederland thuis horen.

Film: http://www.youtube.com/watch?v=wNhiIe3g70s&feature=player_embedded

Bron: http://www.telegraaf.nl/binnenland/5119625/___Nederland_zonder_Marokkanen___.html



Website: http://www.munt.nu/
 
is geweldig!
 
Lol, hoe simplistisch kun je een onderwerp benaderen.
 
ik ga op de sociale dienst werke dan:p
 
failliete scooterfabrikanten, meisjes die veilig over straat kunnen lopen en gevangenissen die hun deuren kunnen sluiten. ik teken ervoor

kranten bezorgen? heb er nog nooit een gezien die het doet.
 
Dat zou k*t zijn voor de slotenmakers :o
 
Vorige week nog bedreigd door een marokkaan die me in elkaar wou slaan omdat ie er zin in had :thumbdown:
 
Kunnen we hieruit concluderen dat er alleen Marokkaanse krantenbezorgers zijn? Ik zie trouwens de nadelen niet. Ik zeg doen!
 
Waar kan ik tekenen?
 
..
 
Laatst bewerkt:
Nederland zonder markannnen he, zat het ff in te beelden, zou te mooi zijn :roflol:
 
Kranten zijn antieke distributie vormen van nieuws, waarom moet dat in leven worden gehouden?

Titel klinkt overigens als het terugdraaien van de zondeval uit de Bijbel.
 
zou prachtig zijn als ze allemaal ineens weg waren.
 
Een droom die uit komt!
 
Een Nederland zonder Moslims stem ik voor.
 
Ik heb eerlijk gezegd nog nooit een Marokkaanse krantbezorger gezien.
 
Diezkriminazi
 
Terug
Naar boven