Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Vanwege een gebroken relatie gaan sporten voor afleiding. Ik merkte dat ik me ontzettend gelukkig voelde na een work out en zo is het eigenlijk steeds meer een verslaving aan het worden. En nu wil ik er natuurlijk vol voor gaan om van mezelf een beast te creëren.
Ben altijd wat te zwaar geweest en op een gegeven moment was ik er helemaal klaar mee. Alles omgegooid en sta momenteel op een 14% and still counting :-) Ik ben helemaal verslaafd door de resultaten die ik boek. Mooie resultaten motiveren me als een gek.
Deze website maakt gebruik van cookies die het het mogelijk maken om gepersonaliseerde inhoud te tonen gericht op jouw wensen.
Door deze website verder te gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies.