Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.



?
UPDATE WEEK 4 dag 1
MA 1 Juli
106,0KG (+6kg)
buikhuidplooi 6mm (-1mm)
Arm-omtrek 46,7cm (+1,2cm)
We hebben inmiddels 3 weken kuren achter de rug, en ben gelukkig nog steeds 2kg per week aangekomen. 6kg in totaal tot nu toe. Gezien ik redelijk weinig vocht vast hou hoop ik de helft van mijn gewonnen kilo's dit keer vast te houden.
Gekeken naar me arm omtrek zou dit voor mij tot nu toe ongeveer ook 3kg betekenen, want als ik terug kijk naar mijn groei curve en mijn gewicht curve kom ik per 0,5cm extra op mijn armen 1kg aan.....
Die 8kg aankomen, wat mijn doel was, ga ik dus waarschijnlijk al voor week 5 halen.
Ik begin nu echt te merken dat de AAS goed in beginnen te werken.
Daar naast begin ik het echt heel erg zwaar te krijgen, begin me op sommige momenten erg ongezond te voelen, misschien dat dit alleen iets van de laatste 3 dagen is, zou ook kunnen.
Ik had eergister na mijn training weer 10iu insuline gezet, maar ik ging daarna shoppen in Adam, dus ik had maar een Dexaprine (zo een fatburner/energizer) genomen om niet in slaap te vallen tijdens het shoppen.
Dat werkte in principe prima totdat ik 3uur later in een winkel stond en ineens een warme gloed over me hele lichaam voelde, tintelende vingers, kou tussen me vinger in etc. Het leek alsof ik bijna van me stokkie ging!
Ik meteen me vriendin erbij geroepen en gezegd dat ik NU NU NU nog meer suikers moest eten.
Ik tikte direct een blikje cola weg (terwijl ik er net 1 op had) en probeerde een halve brownie weg te eten wat me niet lukte ivm opgezette maag van de cola.
Ik ging rustig zitten terwijl ik in een soort Bad-trip idee belande....
Toch werd ik iets rustiger en me vriendin zei: Wacht eens even, jij hebt toch een dexaprine genomen?
Euuu.... ja ****, ik herinner me nu dat ik daar voorheen altijd maar een halve van nam, en ooit een hele had genomen, en zelfs toen (terwijl ik het toen elke dag nam en gewend eraan was) ik exact dit gevoel kreeg, alsof je bijna flauw valt.
Mijn vriendin had al vaker hetzelfde gevoeld door die dexaprine.
Dus met de schrik bekomen bleef ik rustig zitten en besefte ik ook dat het onmogelijk door die insuline kon komen aangezien ik die al 3uur daar voor gezet had, en die inmiddels uitgewerkt moest zijn
Toch gaf dit me maar weer eens het besef wat er fout zou kunnen gaan als je per ongeluk teveel zet en het niet op tijd door hebt. Bah
De dag erna weer de hele dag onderweg geweest (geen insuline gezet, niet getraind, NIETS), en ik viel weer de hele dag bijna in slaap. Ik was op de klaar lichte dag aan het autorijden (smiddags) en ik schik me ineens te pletter omdat ik halicuneerde dat er een kind over stak.
S avonds storte me lichaam helemaal in elkaar, druk op me borst, duizelig, hart kloppingen, kort ademig etc.
Ik denk dat dit pure lichamelijke vermoeidheid is geweest.
Ik heb dit gevoel al eens eerder gehad toen ik voor het eerst aan de HGH ging en 15kg was aangekomen, en ik even een weekendje weg ging, en elke dag druk had gedaan.
Ik hoop dat ik me wat beter ga voelen, en anders laat ik de insuline maar even staan, want dit gaat denk ik net even te hard zo.
PS, dit is nog steeds op 500mg TestE en 200mg Primo en (4iu HGH)
.

Klinkt heftig, wel chill hoe je vriendin ermee omgaat.
Dus ja, dit hoort er dan bij 

Me vriendin neemt niets.Je vriendin neemt toch geen insuline hoop ik??
Armen zien er wel beete vochtig uit hoor
Maar wel groot.
Weet je je vp nu?
Mooi he dexa?
Been there![]()
Hahahahahaha ja, moet verboden worden die dexaprinemet alle gear die je al hebt gebruikt dan nog haast van je stokkie gaan door een supplement
sorry bro, maar moet er even om grijnzen![]()

zulke meiden vind je nooitJa die is het ook wel eens vaker zat hoor.
Maar ze ziet mij het liefst net zo groot als Jay Cutler, ze vind mij een ectoDus ja, dit hoort er dan bij
Daar naast traint net zo fanatiek als ik, dus ze begrijpt me wel.
Zonder haar was ik nooit ze groot als nu geweest, ze maakt vaak eten voor me, zorgt dat we altijd eiwitten mee hebben als we een dagje weg gaan etc etc.
@ Johnlol, heb geen wedstrijd ambities. Wil gewoon een bad-ass mofo zijn/worden
Wie weet als er ooit een wedstrijd op me pad komt als ik mezelf helemaal klaar ervoor vind, maar tot nu toe nog niets.
Misschien dat iemand op de Meeting wat verplichte pose pics van me wilt schieten....
Doe ik altijd, zo lang je maar hoog in je eiwitten zit is er niets aan de hand

Leuk is dat he!Mijn vriendin is ook zo en ze traint ook, wel beginner. Liet dr laatst squaten en deadliften, ze kan niet meer lopen
Ja ik ga er lekker op tijd me bed in de aankomende week. Hopen dat het beter wordt.Heftige shit man. Vooral dat je hallucinerend achter het stuur zit.
Ik zou echt ff een paar dagen wat proberen bij te slapen als ik jou was ouwe.
Doe ik altijd, zo lang je maar hoog in je eiwitten zit is er niets aan de hand
Tenminste, je valt wel wat af, maar je ziet er ook scherper uit, dus je oog net zo groot.
Leuk is dat he!
Mijn chick heeft dikkere sixpack dan ik. Ze is echt heel fanatiek en kan zo een ifbb bikini contest mee doen.
Ja ik ga er lekker op tijd me bed in de aankomende week. Hopen dat het beter wordt.

