AndroidHealthClinic

sporter mijdt douche sportlocatie

Mijn sportschool kent goede hygiene, ik douche er altijd na het trainen :)
 
Bij ons hebben ze geen douche. Ook geen probleem.. een half uur later zweet ik me nog kapot na me training.
 
Ik douche gewoon in de sportschool, geen probleem.

als vrouw sta je volgens mij sowieso altijd in je eentje onder de douche :D
ik douche nooit op sportschool, waarom niet, tja waarom wel...misschien volgend jaar als we per liter water moeten gaan betalen :o
 
als vrouw sta je volgens mij sowieso altijd in je eentje onder de douche :D
ik douche nooit op sportschool, waarom niet, tja waarom wel...misschien volgend jaar als we per liter water moeten gaan betalen :o

Nee, wij hebben geen aparte douche hokjes, er zijn 2 gescheiden en gezamelijke doucheruimte's.


Maar vrouwen gaan er over het algemeen makkelijker mee om dan mannen, denk ik.
 
Ik ben bang voor derde beens
 
Ik douche altijd samen met alle vrouwen.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #31
ik vindt het grootste probleem toch het water temperatuur...thuis douch ik zo warm dat ik de beveiling van de thermo kraan voorbij draai...dus over de 38-40 graden, omdaarna als een kreeft uit te stappen, heerlijk:D

De sportscholen waar ik ooit gedouched heb vondt ik het water na 2 minuten toch maar aan de lauwe kant.
 
Je gaat je ook echt haasten om tegen sluitingstijd je stijf opgepompte lijf uit de kleren te wurmen in een broeierig naar vreemd zweet ruikend hok gevuld met blote pikken van uitgezakte veertigers, als je in diezelfde 5 min door de frisse lucht naar huis kan lopen om op je gemak te kunnen eten, douchen, porno kijken, spammen, whatever. En dat om 3 druppels water te besparen zodat je afhankelijk van mijn huisgenoten heel misschien een paar cent meer servicekosten terug krijg. Monsterlogica:roflol:
 
en de onbekende die een praatje wil maken.......

onder de douche ? :)

ontopic: Ik train in de lunchpauze en mijn collega's stellen het op prijs als ik wel douche op de sportschool voordat ik weer naast ze ga zitten.

De douche is te vies ... wat een stelletje zeikerds met smetvrees.
 
Meteen na het trainen douchen is onlogisch omdat je lichaam nog warm is, na het douchen zweet je nog steeds.
 
kijken jullie graag naar pikken? :gay:

trek jij maar verse kleren aan over je stinkende lijf en rij zo maar naar huis.

lamme excuses hoor ik hier, gewoon om je niet wassen... erg.

zoals black2white al zei : er bestaat toch zoiets als cooling down en dit hoeft echt niet lang te duren.

na het douchen zweet je idd nog steeds, maar veel minder en je hebt ondertussen al eens het grootste vuil van je lijf gewassen.

enfin soit, iedereen doet maar waar hij/zij zich goed bij voelt.
 
Meteen na het trainen douchen is onlogisch omdat je lichaam nog warm is, na het douchen zweet je nog steeds.

Op zich wel maar toch vind ik het prettiger om meteen na het trainen te douchen. Ook als je meteen daarna nog iets te doen hebt, ergens heen moet..

En mijn douche/badkamer thuis is zo klein, de sportschooldouche is dan wel eens fijn ter afwisseling. :p
 
Terug
Naar boven