SeboK
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 23 jun 2007
- Berichten
- 734
- Waardering
- 0
Ik heb me krachtstats ook niet gegevenIk had wel snel antwoord.
Dat hoeft ook niet
.Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik heb me krachtstats ook niet gegevenIk had wel snel antwoord.
.
maar snoob zegt dat ie het had gedaannee vond al zo stom, wtf moeten ze daarmeemaar snoob zegt dat ie het had gedaan

Misschien denken ze wel dat ik er eentje ben die niet deadlift omdat het slecht is voor je lichaam, maar wel wil meedoen met een sterkste man wedstrijd met chest press van 80KG
Op mijn pm reageerde hij in 10 minuten ofzo, daar vertelde hij dat ik naar zijn email een bericht moest sturen, maar daar heb ik nog geen antwoord op.

nee vond al zo stom, wtf moeten ze daarmeemaar snoob zegt dat ie het had gedaan
hehe en dat heb ik dan weer wel doorgegevenDat soort dingen hoef je ook niet door te geven. wat ze vaak wel willen weten (voor een eventuele speaker op een wedstrijd) zijn naam, leeftijd, woonplaats en lichaamsgewicht.
Maar lichaamsgewicht is tegen die tijd een stuk hoger dus dat heb ook niet veel nut nogDat soort dingen hoef je ook niet door te geven. wat ze vaak wel willen weten (voor een eventuele speaker op een wedstrijd) zijn naam, leeftijd, woonplaats en lichaamsgewicht.

Jep, maar over een half jaar hoop ik op zijn minst een kg of 5 zwaarder te wegen![]()

Ik ook maar dat maakt niet uit want je kan je gewicht ook 2-3kg hoger dan nu opgeven want dan zt je toch redelijk in de buurt? Het komt niet op een kg meer of minder aan. Het is niet dat je nog gewogen wordt voor de wedstrijd.![]()
Had BW van 90 opgeven, alleen uiteindelijk woog ik 86 op de weegschaal ongeveer, minder dan wanneer ik me opgegeefde
Knap is dat
WOOHOO i,m in. Was trouwens wel de laaste kreeg ik te horen dus heb geluk
.
dus daar ook geen reden meer voor, het jaar erop ben ik present 
