JochemB
Freaky Bodybuilder
- Lid sinds
- 14 jun 2012
- Berichten
- 6.750
- Waardering
- 2.194
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 89kg
- Vetpercentage
- 10%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Aah dankjewel man! Doet goed om te horen
zijn de comments die me motiveren om mezelf nog meer te verbeteren.
fijn weekend iedereen!
... voor nu kon ik van een maatje lenen. 
) of nek en natuurlijk afgesloten met wat cardio.Ik heb blacktops (zelfde als @ikke 20 ), MK pak ik juist pre bed omdat ik er een opgeblazen pens van kreeg. Geloof het of niet ik slaap er heerlijk opWelke HGH heb je? Zou zelf de MK niet pre bed doen. Misschien heb jij er geen last van, dan is 't ideaal natuurlijk maar ik slaap echt ruk als ik het pre bed pak..
Sinds ik geswitcht ben naar pre bed slaap ik geweldig.Ik heb blacktops (zelfde als @ikke 20 ), MK pak ik juist pre bed omdat ik er een opgeblazen pens van kreeg. Geloof het of niet ik slaap er heerlijk opSinds ik geswitcht ben naar pre bed slaap ik geweldig.
Op 50mg, dosering splits ik. 1 tab bij het ontbijt de ander pre-workout.Welke dosis tbol neem je? Heb ze ook liggen en het wachten is moeilijk![]()
naja stapje terug en vervolgens nog 3 setjes eruit gepompt met 170kgx8. legpress high reps, leg extensions en hacksquats, nog wat seated en lying ham curls en afgesloten met 2 kuitoefeningen toch nog een goeie training ervan gemaakt.
Tja dat altijd mega Shredded staan moet ik uit m'n hoofd halen wil ik nog spiermassa erop plakken. Zal altijd wat vochtiger worden.. laatste weken voor de vakantie gewoon ervoor zorgen dat ik weer rond de 6% sta, met m'n F1 stofwisseling moet dat wel lukken.Ken dat gevoel dat je sochtend goed droog opstaat maar voor je aan het water ligt alweer een stuk vochtiger staat#BeachBoyProblemen.
enjoy man ik mag morgen al geniet ik nu ook al van wat extra kcal's/carbsCorrectie vanavond staat de sushi op de planningcome at me calories
![]()

