Update 12-02-2023:
Tren eerste wil ik iedereen bedanken voor de adviezen en de persoonlijke ervaring, hier in dit topic maar ook in mijn PM's.
Jullie hebben mij oprecht geholpen met de zoektocht naar het probleem, en tevens meerdere oplossing aangeboden.
Kan denk wel vrij stellig concluderen dat het probleem puur de Sust was. Of dit komt door prop van verschillende esters of de ollie waarin deze gemengd woord geen idee. Want voor ik de switch van gear maakte, heb ik andere naalden geprobeerd, andere locaties, NOG langzamer laten injecteren en crèmes. Dit alles mocht niet baten, totdat ik dus de sust heb gelaten voor wat het is.
Daarom zet ik vanaf heden Test-E, kreeg het advies Test-E waarbij sommige zeiden dat Test-C een betere keuze was i.v.m. welke olie deze gemengd wordt. Maar ik kon het snelst aan Test-e komen en dit geeft tot op heden geen problemen.
Los van het feit dat ik geen last meer heb van zeer pijnlijke bulten is het ook super relaxed dat ik iets minder frequent kan laten zetten.
Dus heren, nogmaals mijn dank aan een ieder die heeft meegedacht en/of zijn ervaring met mij heeft gedeeld


