- Lid sinds
- 16 mrt 2005
- Berichten
- 13.027
- Waardering
- 7.124
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
niet beetje weinig gewichten jody? Twas toch Hard Life![]()
om echt lekker te kunnen trainen zonder de hele tijd gewissel en geschuif heb je denk ik nog wel wat meer nodig,
maarja dat komt natuurlijk nog wel. ik ben ook alleen met een drukbank begonnen. maar hoe meer je hebt hoe makkelijker het wordt. wel lekker schuurtje, denk net groot genoeg. kan nog wel een latpully paar dumbbells en een bankje bij in. misschien kun je ook iets om te chinnen maken.
squatrek en bank
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
gewichtentoren en een stukje lat pulley
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
totaal ong. 250kg aan gewicht
ez stang
8 dumbbell stangetjes
1 lange 2,20 cm stang
ab roller uiteraard
spinning bike
etc. etc![]()

Weet je wat het is, heb nu 2 keer van mijn leven in een gym getraind (ja echt waarnou ik ga toch wel liever naar de Gym , veel meer spullen![]()
) en beide keren heb ik alleen maar losse gewichten gebruikt en ander spul wat ik thuis ook heb. driekwart van de gym staat vol met aparaten die ik toch niet gebruik. 
Thanks KaLe.
Weet je wat het is, heb nu 2 keer van mijn leven in een gym getraind (ja echt waar) en beide keren heb ik alleen maar losse gewichten gebruikt en ander spul wat ik thuis ook heb. driekwart van de gym staat vol met aparaten die ik toch niet gebruik.
![]()

uiteraard.

misschien iets meer.[afbeelding niet meer beschikbaar]
Marrie en haar homegym ....
heerlijk rammen op dat rek en in de garage staat mijn crosstrainer ,je hebt me wel op een idee gebracht de garage om te bouwen .
Komt helemaal in orde mijn GYM


