Fitness Seller

Review Total Muscle Solution - Body & Fit Sports Nutrition

Beoordeling:
star8.png
8/10 ++ Aanrader


  • Soort supplement: Post-workout shake
  • Wat is de werking van dit supplement volgens de producent? Total Muscle Solution is je meest spieropbouwende Pre-Workout, Post-Workout, NO, Creatine, Beta-Alanine, Citrulline, Glutamine, BCAA/EAA product en nog veel meer..
  • Voor welk doel gebruik je dit supplement vooral? Spieropbouw
  • Hoe lang heb je het supplement gebruikt? anderhalve maand
  • Hoe is de smaak van dit supplement? Goed, beetje fruit/bessen achtig
  • Welke dosis heb je gebruikt? 3 scoops pre workout 3 scoop na
  • Waar heb je het supplement gekocht? Body en Fitshop
  • Welke extra voordelen gaf deze winkel? SNELLE levering & gratis shakebeker..& af en toe wat extra's
  • Wat heb je voor dit supplement betaald? 31,90
  • Zou je dit supplement in de toekomst opnieuw kopen? Ja, Lees Review

Mijn review:
Body en fitshop Total Muscle Solution



Allereerst wat over het product,

Volgens de fabrikant zou de Total Muscle Solution een
Creatine,NO,Beta Alanine,BCAA/EAA,Citrulline,Cellvolumizing
product in een zijn. klinkt te mooi om waar te zijn?


eens kijk naar de ingredienten,



Muscle & Strength Complex

Dit zorgt er onder andere voor dat Total Muscle Solution zo snel en zo sterk werkt!

Creatine Ethyl Ester; wordt 100% opgenomen in de spieren. Dankzij deze productiemethode blijft er geen milligram onbenut buiten de spiercel zoals met Creatine Monohydraat voor veel mensen wel het geval is. Creatine Ethyl Ester werkt dan ook direct en veel sterker als je gewend bent met andere creatine(s), je zult merken dat je tijdens de trainingen snel meer kracht ontwikkelt. De spiegel liegt ook niet, je zult sneller meer spiermassa opbouwen, compleet vrij van vet en vocht, alleen keiharde spiermassa!

Tri Creatine Malate; een unieke vorm van Creatine. Hier is namelijk Malate gekoppeld aan Creatine. Creatine Malate wordt sneller en completer recht in de spiercel getransporteerd. Vooral voor, tijdens en na de training zuigen onze spieren Creatine Malate op als een spons.
Totaal geen bijwerkingen, geen onderhuids vocht vasthouden en geen maag krampen. Alle ingenomen creatine wordt in de spiercellen opgenomen er blijft niets in de darmen of buiten de spiercel. Naast meer explosieve spierkracht kan Tri Creatine Malate als geen andere creatine ook je spieruithoudingsvermogen en het spierherstel verbeteren.


Vascularity & Muscle Loading Matrix

Waxy Maize Starch; transporteert sneller als het licht alle spieropbouwende ingredienten van Total Muscle Solution en voedingsstoffen de spiercellen in!
De enorme toevoer van groeibevorderende stoffen zorgt voor een gigantische spieropbouwende stimulans. Dankzij Waxy Maize Starch heb je tijdens de training ook veel meer energie in de spieren, hierdoor kun je ook langer en zwaarder trainen.WMS zal tijdens de training ook de doorbloeding in de spieren enorm verbeteren, door deze verbeterde doorbloeding worden al tijdens de training direct meer spieropbouwende voedingsstoffen in de spieren getransporteerd. Je zult dit merken in een grotere pomp en meer volume van de getrainde spiergroep. Juist dat extra bloed zorgt voor de enorme pomp en zorgt voor een grotere spiergroei. Er wordt zo tot maar liefst 500% meer voedingsstoffen naar je spieren getransporteerd!

Extreme Muscular & Pump Complex

Arginine Ethyl Ester; brengt je stikstofspiegels (NO) zo hoog als maar mogelijk is!
NO zorgt voor verwijding van de bloedvaten hierdoor kunnen je spieren meer zuurstof, belangrijke voedingstoffen (glucose, aminozuren,…) en ook hormonen opnemen.
De toegenomen bloedtoevoer zorgt ook voor de geweldige “ pomp “ tijdens je training.
Een dosering Arginine Ethyl Ester zorgt ervoor dat je jezelf ziet groeien, je spieren worden letterlijk dikker en voller en dus sterker!
Arginine Ethyl Ester zorgt voor een waanzinnige pomp tijdens elke training en ook nog eens voor aanzienlijke toename van je uithoudingsvermogen.
Dit is niet alleen een lekker gevoel en ziet er goed uit in de spiegel, maar zorgt dus direct voor keiharde spieropbouw!

Di Arginine L-Malate; zorgt naast Arginine Ethyl Ester dat je spieren keihard staan en blijven staan. Je spieren staan gezwollen, de "PUMP", Di Arginine Malate zorgt hiervoor.
Arginine Ethyl Ester en Di Arginine L-Malate, samen een onverslaanbaar duo!


Power & Endurance Complex

Beta Alanine; Beta Alanine zorgt voor meer Carnosine in het lichaam, echt iedere sporter heeft baat bij een hogere Carnosine concentratie.
Carnosine zorgt voor meer langdurige kracht en verbetert op bijzondere wijze het herstel tijdens de training. Beta-alanine voorkomt tevens verzuring in de spieren, je kunt nu veel langer en zwaarder door trainen, je 'normale' lichamelijke grenzen vallen weg! Minder verzuring staat gelijk aan zwaardere trainingen, met zwaardere gewichten met dezelfde inspanning, waardoor je meer spiergroei stimuleert.

Glucuronolactone; een natuurlijke metaboliet van glucose die de opbouw van glycogeen regelt. Dit ingredient verbetert het prestatievermogen en herstel. Glucuronolactone staat bekend om het feit dat het directe energie kan leveren en daarnaast reactie en concentratievermogen kan verbeteren. Glucuronolactone geeft een enorme energie voor korte en langdurige inspanningen. Ideaal dus voor zowel bodybuilding als duursport.

Muscle Expansion Complex

Citrulline Malate; tot 34% meer ATP-spierenergie-productie.
Door het unieke vermogen van Citrulline Malate om melkzuur opbouw in de spieren te verminderen en reeds opgebouwd melkzuur sneller in energie om te zetten kan de ATP -spierenergie-productie- in de spieren tot 34% toenemen.
Citrulline Malate is jouw bron van kracht en spieruithoudingsvermogen tijdens de training.

L-Carnitine Tartrate; voor een optimale vetverbranding en verbeterde prestaties.
Geeft je meer (spier)energie, verbetert je prestaties en beschermt spierweefsel tijdens de training en zorgt er ook nog eens voor dat je vetpercentage sneller naar beneden gaat!
L-Carnitine Tartrate is essentieel bij de afbraak van vetten en de omzetting in een voor de spieren bruikbare energievorm.
Doordat de energie tijdens je training geleverd wordt door de verbranding van vet, blijft het glycogeen in je spieren gespaard waardoor je spieren niet alleen over meer energie beschikken maar er ook minder spierafbraak plaatsvindt, waardoor je spieren weer meer kunnen groeien.

Energy, Focus & Power Complex

Taurine Ethyl Ester; dit aminozuur zorgt voor een super pomp en helpt bij het transport van meer voedingsstoffen naar de spieren, zodat deze meer kunnen groeien. Tevens ondersteunt Taurine een sneller herstel van de spieren.

L-Tyrosine; dit aminozuur helpt overtraining te voorkomen door geestelijke en lichamelijke vermoeidheid uit te stellen, het verhoogt de alertheid, concentratie en het gevoel van welzijn.

Muscle Injection Insulin Complex

Cinnamon Bark Extract; verbetert de opname van voedingsstoffen en supplementen in het lichaam!
Dit is interesant voor krachtsporters, hoe meer voedingsstoffen je opneemt in de spieren, hoe makkelijker je spieren groeien.

Muscle Swell & Protect Complex

L-Glutamine; voor een positieve stikstof balans, waardoor er veel minder spiermassa afgebroken en meer opgebouwd wordt.

L-Glutamine AKG; Glutamine AKG pompt je spieren vol en stimuleert zo spiergroei. Ook zorgt Glutamine AKG voor een zeer sterk verbeterd herstel vermogen. Glutamine AKG is volgens wetenschappers maar liefst 20X zo sterk dan gewone Glutamine! Glutamine AKG zul je echt voelen werken!

Rapid Lean Muscle Building

Anabolic BCAA/EAA Blend; wanneer genomen voor de training werkt de Anabolic BCAA/EAA Blend als geen ander supplement spiersparend, deze blend beschermt je spieren tegen afbraak tijdens de training, geeft je energie en werkt tijdens zware inspanning zelfs positief op je denkvermogen.
Wanneer je een tekort aan BCAA/EAA's hebt dan is het voor je lichaam onmogelijk om spieren te winnen.
De directe opname maakt de BCAA/EAA blend uniek, genomen voor je training, zorgen de BCAA/EAA’s al tijdens de training direct voor veel meer spieropbouw, omdat je veel minder spierweefsel afbreekt en al begint met spieropbouw tijdens de training, dankzij de direct opname in de spieren blijf je constant spierafbraak voorkomen en spiermassa opbouwen.

Electrolyte & Hydration Performance blend

Mineralen; spelen een belangrijke rol in de vochthuishouding van de spiercel
Deze blend helpt vocht in de spiercel te houden en speelt een kritische rol bij het atletische prestatievermogen.
Zonder genoeg mineralen kunnen je spieren niet meer goed ontspannen en dus ook niet optimaal samentrekken.
Training vergt veel van je spieren, het is van groot belang dat je spieren tijdens de training over voldoende mineralen beschikken.


Klinkt allemaal aardig nu maar eens proberen,

Preworkout
Ben mijn training voorbereiding deze keer begonnen met 3 scoops,
supplement werkt razend snel dankzij de waxy maze,
prima getraint, lekker pomp en herstelde duidelijk sneller als normaal door de setjes heen. Supplement geeft niet een echte "boost"(caffeine dus) wat je bij sommige preworkouts wel hebt, en dus ook geen zenuwachtig gevoel of niet kunnen slapen daarna. Product is dus erg geschikt voor mensen die hier met een andere pre workout wel last van hebben en dit te heftig vinden.
Zelf vind ik een "boost" wel lekker dus ik neem een paar tabs E-911 erbij:D (http://www.bodyenfitshop.nl/afslankproducten/lg-sciences/e-911)

Postworkout

Naar mijn mening de kracht van dit product, postworkout screeuwd je lichaam om weer aangevuld te worden, met dit product gaat dat echt super!
mede door de waxy maze komen alle ingredienten razendsnel in je bloedbaan.
Hersteltijd is echt zoveel sneller hierdoor! je voelt je snel daarna al weer fit.
ongeveer 15-20 min daarna heb ik een eiwitshake genomen.


Conclusie

Superproduct doet wat het moet doen,
Zeker postworkout echt een aanrader!
Smaak is gewoon goed, niks mis mee.
Prijs, Prima voordelig voor 1200 gram.
Samen met een energie product(bv E-911 of caffeine tabs)
is dit ook een dijk van een preworkout!! kan de concurentie aan met de
gevestigde orde..

al met al een dikke 8


EDIT: 01-06-2011

Gebruik TMS nu sinds sep 2009, ben er enorm tevreden over.
Doet wat het moet doen, nog steeds evengoed als in het begin, smaak & oplossing is ook gewoon prima.

Wat mij betreft mag er een * bij, dus een 9 !


(postworkout met wat Pepto pro erdoor is ook een erg goede combi!:D )




.

imageCAGGVNC6.jpg
 
Laatst bewerkt:
Hey Ilco,

Ik heb een vraagje over het gebruik van TMS op de KT-rustdagen als ik wel 's ochtends wil hardlopen voor het ontbijt.
Je snapt dat ik voor m'n ontbijt loop zodat ik m'n vetvoorraad eerst moet aanspreken, ik wil dus nog wel afvallen.
Ik neem op dit moment een hoeveelheid BCAA's voor het lopen zodat er niet teveel spierafbraak is tijdens het lopen.

Wat is het meest gunstige moment - t.a.v. de koolhydraten/insuline piek -om TMS te nemen op die dagen?
Voorafgaande aan het lopen, net voor m'n ontbijt (op dit moment ong. 15 minuten na het lopen), of zelfs op een ander tijdstip?

Alvast bedankt voor de moeite!
 
Vandaag na mijn vakantie van 3 weken weer begonnen met borst / triceps training. Ook voor het eerst begonnen met TMS. Inname: Whey Perfection Cookies (uur van te voren), daarna lichte maaltijd en ongeveer een half uur voor de training TMS (2 scoops op 250ml.)

Training (borst) was zwaar, triceps ging redelijk. Doordat ik een paar weken niet heb getraind (wel veel gezwommen) moest ik terug in gewichten.

Tijdens deze training merkte ik nog niet veel van TMS, maarja het is dan ook pas de eerste keer trainen en de eerste keer TMS.

Na de training Dextrose en niet zo gek lang daarna opnieuw TMS ingenomen. Smaakervaring na de eerste twee keer TMS te hebben ingenomen: behoorlijk zuur met lichte dextro energy smaak. Niet echt lekker, maar op zich wel te doen. Een goed eindresultaat is immers het belangrijkste.

Nu afwachten wat het met mij gaat doen (morgen spierpijn of niet?). Ik ga in ieder geval door met TMS na alle positieve reacties hier. Ben benieuwd en hoop snel weer op het oude niveau te komen...

PS: Is Dextrose trouwens goed om een paar minuten voor de TMS in te nemen? (even los van de zoet/zure smaak natuurlijk ;-) )
 
Laatst bewerkt:
Hey Ilco,

Ik heb een vraagje over het gebruik van TMS op de KT-rustdagen als ik wel 's ochtends wil hardlopen voor het ontbijt.
Je snapt dat ik voor m'n ontbijt loop zodat ik m'n vetvoorraad eerst moet aanspreken, ik wil dus nog wel afvallen.
Ik neem op dit moment een hoeveelheid BCAA's voor het lopen zodat er niet teveel spierafbraak is tijdens het lopen.

Wat is het meest gunstige moment - t.a.v. de koolhydraten/insuline piek -om TMS te nemen op die dagen?
Voorafgaande aan het lopen, net voor m'n ontbijt (op dit moment ong. 15 minuten na het lopen), of zelfs op een ander tijdstip?

Alvast bedankt voor de moeite!

Ik zou Total Muscle Solution dan direct na het lopen nemen. (herstel)

---------- Toegevoegd om 09:35 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 09:29 ----------

Vandaag na mijn vakantie van 3 weken weer begonnen met borst / triceps training. Ook voor het eerst begonnen met TMS. Inname: Whey Perfection Cookies (uur van te voren), daarna lichte maaltijd en ongeveer een half uur voor de training TMS (2 scoops op 250ml.)

Training (borst) was zwaar, triceps ging redelijk. Doordat ik een paar weken niet heb getraind (wel veel gezwommen) moest ik terug in gewichten.

Tijdens deze training merkte ik nog niet veel van TMS, maarja het is dan ook pas de eerste keer trainen en de eerste keer TMS.

Na de training Dextrose en niet zo gek lang daarna opnieuw TMS ingenomen. Smaakervaring na de eerste twee keer TMS te hebben ingenomen: behoorlijk zuur met lichte dextro energy smaak. Niet echt lekker, maar op zich wel te doen. Een goed eindresultaat is immers het belangrijkste.

Nu afwachten wat het met mij gaat doen (morgen spierpijn of niet?). Ik ga in ieder geval door met TMS na alle positieve reacties hier. Ben benieuwd en hoop snel weer op het oude niveau te komen...

PS: Is Dextrose trouwens goed om een paar minuten voor de TMS in te nemen? (even los van de zoet/zure smaak natuurlijk ;-) )

De maximale werking van TMS begint na een week. Je merkt al vrij snel dat je beter herstel maar ook de pomp en uithoudingsvermogen tijdens de training is er direct. TMS zal je prestaties, herstel en groei de aankomende weken behoorlijk omhoog stuwen!:cool: Hou ons maar op de hoogte...:)
 
Gebruik sinds een paar dagen TMS. Bij krachttraining gebruik ik het zoals aanbevolen en icm de Whey Perfection.

- Kan ik de TMS ook gebruiken na m'n cardiotraining? (ik doe 3x in de week krachttraining; fullbody schema & 2 keer in de week cardio: 5-10 km hardlopen)

Ik heb ook nog crack, no-xplode en B&F powerpills. De powerpills en TMS zijn een heerlijke combinatie trouwens!!!

- Ik vraag me af of ik crack of no-xplode ook kan gebruiken (ipv de powerpills) en icm de TMS, op dagen dat ik wat minder energie heb? Zo ja, moet ik dan de crack/no-xplode ook 30 minuten voor training innemen, samen met de TMS?

- Hoeveel gram creatine zit er in 1 dosering TMS (2 maatschepen)?

Hoop dat jullie me kunnen helpen met deze vragen en alvast bedankt!
 
Laatst bewerkt:
Gebruik sinds een paar dagen TMS. Bij krachttraining gebruik ik het zoals aanbevolen en icm de Whey Perfection.

- Kan ik de TMS ook gebruiken na m'n cardiotraining? (ik doe 3x in de week krachttraining; fullbody schema & 2 keer in de week cardio: 5-10 km hardlopen)

Ik heb ook nog crack, no-xplode en B&F powerpills. De powerpills en TMS zijn een heerlijke combinatie trouwens!!!

- Ik vraag me af of ik crack of no-xplode ook kan gebruiken (ipv de powerpills) en icm de TMS, op dagen dat ik wat minder energie heb? Zo ja, moet ik dan de crack/no-xplode ook 30 minuten voor training innemen, samen met de TMS?

- Hoeveel gram creatine zit er in 1 dosering TMS (2 maatschepen)?

Hoop dat jullie me kunnen helpen met deze vragen en alvast bedankt!

1.TMS na je cardio is perfect voor je herstel.

2. Neem dan de Crack of No Xplode voor je training en de TMS na de training.

3. De creatine dosering is 3 gram

Succes!
 
Weer een bakkie ''Total Muscle Solution'' besteld!
Ben er gewoon zeer tevreden over! Tot over 2 dagen ;)
 
straks even mijn 3de potje TMS bestellen en ook zeker niet de laatste
 
Heeft iemand van jullie een oplossing tegen de smaak ? Ben normaal niet zo'n crybaby over smaken maar deze gaat er zelfs bij mij moeilijk in. Smaakt zo bloemig en mengt heel slecht. Kan je hem met vruchtensap innemen ofzow ?
 
Je moet 2 scheppen ins maatbeker doen dan water

goed schudden dan snel inschenken in groot glas en naar achter gieten
dan smaakt het beter en TMS is zoo makkelijk in te nemen

als je dit al erg vind ...
 
Heeft iemand van jullie een oplossing tegen de smaak ? Ben normaal niet zo'n crybaby over smaken maar deze gaat er zelfs bij mij moeilijk in. Smaakt zo bloemig en mengt heel slecht. Kan je hem met vruchtensap innemen ofzow ?

naar mijn mening ook perfect mogelijk om in te nemen met ananassap/appelsap/druivensap :cool: ik moet wel zeggen dat de smaak echt snel went, eerste shake was ook effe wenne van "shit ga ik met deze smaak die hele pot opkrijgen?" maar na de 5de shake ofzo begon ik het met plezier te drinken.. mijn lichaam begon het te appreciëren dat ik TMS dronk :cool: genne zever drink het nu zonder probleem
het oplossen is idd een probleem, veel werkzame ingrediënten zakken naar de bodem als je TMS al een minuutje laat staan zonder te roeren, de boodschap is dus om voordat je drinkt, nog eens goed te roeren of schudden ;)
 
Paar weken geleden ook TMS besteld en moet zeggen dat de eerste paar keren bij inname, de smaak echt wennen was. Maar nu vind ik het best lekker, fris.

Hoe ik erop train, niet verkeerd.
Me armen ogen wat voller, en krijg complimenten dat alles er voller uitziet.

Ik gebruik de TMS icm met een potje powerpillen van B&F, en is zeker een aanrader om erbij te gebruiken!

Voorheen tijdens trainingen soms gegaap of opeens het gevoel dat ik op was, nou sinds ik de powerpillen gebruik is dit gevoel weg. Eerste keer wist ik niet wat me overkwam, na het KT-e een lekkere cardio sessie gepakt en vond het vreemd dat ik niet moe werd of ging gapen. Ik moest echt tegen mezelf zeggen van, stoppen want ik bleef maar veel energie houden ( nuchtere maag en 2 pillen ).

Nu ik de powerpill langere tijd gebruik merk ik helaas wel dat het effect wel minder is, maargoed ik train nog steeds even heerlijk en heb al keer 4 pillen ingenomen en toen was het effect weer terug, machtig spul!
 
naar mijn mening ook perfect mogelijk om in te nemen met ananassap/appelsap/druivensap :cool: ik moet wel zeggen dat de smaak echt snel went, eerste shake was ook effe wenne van "shit ga ik met deze smaak die hele pot opkrijgen?" maar na de 5de shake ofzo begon ik het met plezier te drinken.. mijn lichaam begon het te appreciëren dat ik TMS dronk :cool: genne zever drink het nu zonder probleem
het oplossen is idd een probleem, veel werkzame ingrediënten zakken naar de bodem als je TMS al een minuutje laat staan zonder te roeren, de boodschap is dus om voordat je drinkt, nog eens goed te roeren of schudden ;)

Bedankt voor de tip. Een paar shakes later merk ik ook idd dat de smaak wel went. Een truc van hierboven werkt wel goed : de shake niet uit de shakebeker opdrinken maar in een longdrink glas gieten en dan binnen kappen. Voor mij smaakt hij dan precies veel beter :)
 
vandaag weer potje TMS binnen en omega capps

jammer dat ik er helemaal geen samples bij kreeg :(
 
Bedankt voor de tip. Een paar shakes later merk ik ook idd dat de smaak wel went. Een truc van hierboven werkt wel goed : de shake niet uit de shakebeker opdrinken maar in een longdrink glas gieten en dan binnen kappen. Voor mij smaakt hij dan precies veel beter :)

Dat ga ik ook eens proberen want mijn eerste smaakervaring vandaag was ook niet om naar huis over te schrijven, ik was dan nog eens zo stom om het vlak na mijn tanden te poetsen te drinken
 
Dat ga ik ook eens proberen want mijn eerste smaakervaring vandaag was ook niet om naar huis over te schrijven, ik was dan nog eens zo stom om het vlak na mijn tanden te poetsen te drinken

haha ja dat is niet echt aan te raden :d. Gebruik ook koud ipv lauw water, dat drinkt ook beter weg. Als er nog wat residu in het glas zit, zeker spoelen met wat water, je wilt niet dat je duurverdiend geld aan de rand van het glas blijft hangen :D
 
Dat ga ik ook eens proberen want mijn eerste smaakervaring vandaag was ook niet om naar huis over te schrijven, ik was dan nog eens zo stom om het vlak na mijn tanden te poetsen te drinken

:roflol: na tandenpoetsen smaakt niets lekker :D heb ooit eens een appel gegeten na tanden poetsen baaaaaaaah :D of fruitsap na tandenpoetsen smaakt ook totaal niet naar fruitsap hahaha :roflol:
 
:roflol: na tandenpoetsen smaakt niets lekker :D heb ooit eens een appel gegeten na tanden poetsen baaaaaaaah :D of fruitsap na tandenpoetsen smaakt ook totaal niet naar fruitsap hahaha :roflol:

melk smaakt nochtans oké dan, heeft schijnt iets te maken met zuurtegraad (ph). melk is neutraal.
 
We hebben net weer een nieuwe lichting Total Muscle Solution binnen:)

De werking blijft natuurlijk hetzelfde, de smaak is een stukje beter:cool:

Het beste product voor prestaties en spiermassa wordt ook nog eens goed te drinken:D
 
Terug
Naar boven