- Lid sinds
- 16 aug 2009
- Berichten
- 20.784
- Waardering
- 2.024
- Lengte
- 1m88
- Massa
- 120kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
sagan net aan
---------- Post toegevoegd Fri 6 Jul 2012 om 17:11 ----------
hij wint weer een rit toch?
Totaal naar de klote voor de Nederlanders, Poels overigens nog niet afgestapt. Mollemal gehavend, Gesink op een te kleine fiets op grotere achterstand.
hagen van sky erook uit - jammer weer een aanvaller minder - word weer een rare tour
Wie weet wordt het nog wat voor Cancellara op deze manier.
Gesink, 4 keer gestart in de TDF, 3 klassement naar de klote door een valpartij. 2010 ook iets gebroken maar toen toch nog in staat om een goede klassering te halen.
Benieuwd wanneer hij een keer een normaal klassement gaat rijden in een grote ronde.
METZ (ANP) - Na Maarten Tjallingii is de Raboploeg vrijdag een tweede renner kwijtgeraakt in de Ronde van Frankrijk. De Belg Maarten Wynants liep bij een val in de zesde etappe een geperforeerde long op en twee gebroken ribben. Hij kan zaterdag niet meer van start. Dat maakte de bankploeg vrijdagavond bekend.
Wynants was na de rit voor onderzoek afgevoerd naar het ziekenhuis van Nancy. De Belg was betrokken geweest bij de eerste massale valpartij na ruim 35 kilometer koers. Tjallingii keerde na de derde etappe al huiswaarts nadat hij bij een val een gebroken linkerheup had opgelopen.
je moet ook tour de velo kijken - anders zit je steeds tegen mr arrogant aan te kijken
je moet ook tour de velo kijken - anders zit je steeds tegen mr arrogant aan te kijken
Misschien maar eens focussen op de Giro en de Vuelta komende jaren. Die zijn minder hectisch, lees: minder valpartijen. Tevens zijn ze ook vaker veel meer op maat gesneden voor een klimmer. Ondanks het feit dat Gesink ook in de tijdritten steeds sterker wordt.
Dat hebben renners niet zelf in de hand, commercieel gezien is de TDF voor Rabo vele malen aantrekkelijker dan de Vuelta of Giro. Als Gesink graag 1 van beide koersen wil rijden kan hij beter verkassen naar een andere ploeg.
Bij een Spaanse of Italiaanse ploeg heb je veel meer kans dat je uitgespeeld wordt voor de Vuelta of Giro omdat er meestal al een kopman in huis is die kansrijk is in de TDF.
Gesink, Mollema en Menchov hebben afgelopen jaren toch gewoon meegedaan in Giro of Vuelta als kopman van Rabo?
