pouwerpaxck
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 12 jul 2009
- Berichten
- 1.885
- Waardering
- 23
- Lengte
- 1m88
- Massa
- 125kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Is achterhaalt, maar als je het zeker wilt weten...sorry jongens allemaal heb het antwoord waarschijnlijk ergens gemist in de forum echter is het toch zo dat het eigeel cholesterol verhoogt.
toch RUUD (Dr Strong)
gr fr
Is achterhaalt, maar als je het zeker wilt weten...
Heb je al eens geGoogle'd..?

Thanks Hummer gegoogle'd en gevonden
Het eten van eieren is goed voor onze gezondheid, want eieren hebben een hoge voedingswaarde. Er zitten stoffen in die heel goed voor ons zijn. Het eiwit in eieren is een belangrijke bouwstof voor ons lichaam en in het eigeel zitten belangrijke vetten. In het eigeel zit ook cholesterol. Cholesterol is belangrijk voor de groei en voor de aanmaak van hormonen. Heel lang heeft men gedacht dat teveel cholesterol ongezond is en dat je daarom beter niet zoveel eieren kunt eten. Door bloedonderzoek kun je zien hoeveel cholesterol er in je bloed zit. Als er teveel cholesterol in je bloed zit, kunnen je aderen dichtslibben waardoor het bloed niet goed door de aderen kan stromen en dat is niet zo goed voor je gezondheid.
We weten nu dat het eten van eieren geen invloed hoeft te hebben op de hoogte van het cholesterolgehalte in je bloed. Sommige mensen hebben aanleg hebben voor een hoog cholesterolgehalte in hun bloed. Die mensen moeten opletten dat ze niet teveel vette dingen eten, dus ook niet teveel eierdooiers. Het is een beetje te vergelijken met mensen waarvan de bloeddruk te hoog is. Zij moeten onder andere oppassen met het gebruik van zout in hun eten. Mensen die suikerziekte hebben, mogen rustig suiker eten, maar niet teveel en niet te vaak.
Hadden wij niet al melding gemaakt dat het niet echt veerstandig was om alleen het eiwit te eten van het ei. Het is eigenlijk heel logisch, er is namelijk onlangs weer eens bewezen dat sommige testen die uitgevoerd worden er vreselijk naast zitten. Wat de testen claimen klopt inderdaad, maar het zit toch anders in elkaar.
Iedereen kent wel de opmerking dat het niet gezond is om veel eieren te eten met de dooier.Je Cholesterol stijgt dan veel te veel en dat is niet echt gezond.
Inderdaad dat is in een test aan getoond die drie weken lang werd uitgevoerd op verschillende mensen.
Hadden de onderzoekers echter verder gekeken dan hun neus lang was, dan waren ze nog een paar extra weken door gegaan met de testen.
Er was na zes weken testen een heel andere uitslag uit gekomen. Maar ja men had daar geen tijd voor. Het cholesterol van de proefpersonen was inderdaad gestegen na 3 weken. Wat de onderzoekers echter misten was dat als ze nog eens drie weken waren doorgegaan met het onderzoek, dan was gebleken dat het cholesterol flink was gedaald en zelfs naar een lager niveau dan voorheen.
Conclusie is eigenlijk dat als je dan toch veel eieren gaat eten eet dan alleen het eigeel.
Het eigeel bevat vetten die wij nodig hebben om ons lichaam beter te laten functioneren en zelfs ons vetpercentage laten dalen.
Het eigeel bevat aminozuren die wij heel goed kunnen gebruiken, en dat zijn veel betere dan in het eiwit.
Het eiwit bevat naast amino's die wij eigenlijk niet nodig hebben, tevens een stof die de ATP (de stof die nodig is voor elke spierbeweging) omzetting van het lichaam tegenwerkt.
Kort om het er op neer dat als je alleen maar het eiwit eet, dan zullen de prestaties verminderen in je sport.
Zitten we daar op te wachten?
Eet dus alleen het eigeel net liefst niet te hard gekookt.
Vervelend is natuurlijk dat waar we mee opgegroeid zijn moeten we even vergeten en ons open stellen voor nieuwe theorieë®®
.
...Frans is best wel sterk in loglift (ik meen dat hij zo'n 130kg drukt)...en omdat het erop leek dat hij geen hele eieren eet, zou het zomaar kunnen dat als hij hele eieren eet richting Jarno zijn record gaat...


Beste René ik ben 44 jaar en ik werk al jaren niet meer in het sprookjesbos !!!
p.s. Misschien komt er ooit een 40+ sterkste man van Nederland dan doen we samen mee![]()
...ik zou dus geen schijn van kans maken.
.In tegenstelling tot mij ben jij allround...ik ben alleen maar redelijk goed in op een bank liggen en mijn armen strekken (ook wel bankdrukken genoemd)...ik zou dus geen schijn van kans maken.
By the way...wat is nu 44 jaar...het is slechts een getal, twee cijfers niet meer en minder...je bent zo oud als je je voelt, en jij beste Frans bent nog in de bloei van je leven.

Hey Rene,
Pfff, wat een week zeg.
Verder vannacht ziek geworden, flinke keelpijn, beetje temperatuur, waarschijnlijk de zoveelste bovensteluchtweginfectie, klote!
Dat wordt wat morgen!
Heb overigens wel het nieuwe shirt binnen. Maatje 58. Heb er woensdag ff in gedrukt, kwam met 260kg net niet beneden.
Ben helaas ook wat afgevallen waardoor maatje 60 nu wel erg los zit, hahaha. Maar ach, we gaan het gewoon proberen morgen.
Hopelijk voel ik me niet al te ziek morgen. Maar vroeg onder de wol!!!
Gr.
Ruud




Leon had me al gezegd niet te zwaar te gaan. Hij wilde niet te hoog gaan met het oog op maart.
---------- Toegevoegd om 18:27 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 18:25 ----------
Van jou verwacht ik morgen overigens wel heel wat. Ik heb gezien wat je kunt druk op de trainingen en het EK! Hahaha.....![]()
...we zien wel...zolang we een goed resultaat neerzetten en niet uitbommen ben ik tevreden!
