MuscleMeat

Wat eet je nu?

magere kwark + musli + protien berry blast shake. Vanmiddag krijg ik kip in saus met uien, ik weet niet precies hoe het heet; maar het is vergelijkbaar met hasjeevlees hmmmmm
 
2e meal:

ncy1y0.jpg


2 bruine pistoletjes (vers van bakker) met 40-50gram kalkoenfilet op ieder broodje. Heb zuinig aangedaan met beleg maar vandaag wordt een dikke vette refeed day. Doel 5000-6000kcals vandaag.
 
Als toetje ook nog 2 peren op
 
Bacon & Eggs
 
Lays Naturel

Moest gewoon even wat vettigs hebben, ik ga denk ik zo even doner kebab halen omnomnom
 
620kcal aan huzarensalade
 
2e rijst ronde; net 250gram en nu weer 250gram nonmnonmnonm. Zo weer een eiwit shake, dan zit ik al op de 200gram + eiwitten, lijkt me voldoende. magere franse kwark van lidl is trouwens echt lekker. Lekkerste die ik tot nu toe op heb.
 
712kcal aan pasta
230kcal aan melk
 
Boring. :yawn:
 
Wat ik eet? Niks, maar de posts hier van ''MadRuffian91'' zijn echt rete saai. Geen pics, geen interessante maaltijden, iedere keer hetzelfde liedje.
 
Oke wie kent hier
Houthakkerssteak van de Lidl

Dat spul smaakt goddelijk lekker

Srs wie kent dit?
 
Nice, maar wat is het precies?
 
Tagliatelle met geraspte courgette en een rundercarre.

Courgette op die manier echt veel lekkerder, niet zo zompig. :thumbs:
 
Terug
Naar boven