Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Geen expert?
http://www.youtube.com/watch?v=Zy6s1qlG3OMStroomstoring in hoogvliet.. Sportschool dicht.. Grrrrrrrrrrr
Ik denk dat ze bij jou op 't eerste gezicht al zien dat jij geen 'sporter' bent.
Daar heb je de wet niet voor nodig.
.

Zeeland, Friesland allemaal 1pot nat, gewoon terug naar Duitsland allemaal.
Zeeland, Friesland allemaal 1pot nat, gewoon terug naar Duitsland allemaal.
Stroomstoring in hoogvliet.. Sportschool dicht.. Grrrrrrrrrrr
Beter alle Limbolanders terug naar belgie en dan alle belgen terug naar Frankrijk!!!!Hou je bek !
als er iemand bij duitsland hoort zijn wij limburgers het wel !
Hou je bek !
als er iemand bij duitsland hoort zijn wij limburgers het wel !
was ook geen mondelinge overeenkomst mbt enige regelsIs dat zo? Er stond me iets van bij dat dat niet verplicht was, maar ik ben niet thuis in die materie.
contract tekenen is toch geen vereiste voor een overeenkomst? Een mondelinge overeenkomst is ook rechtsgeldig en ook dan heb je rechten en plichten. wat betreft de dopingcontroles, geen idee haha.

hoody had de discussie doorgetrokken specifiek naar mijn gymHet gaat toch ook niet over jou gym? Gaat over die van marchonderd. Dus de regels die wel of niet in jou gym gelden hebben er niks mee te maken.

Ik denk dat ze bij jou op 't eerste gezicht al zien dat jij geen 'sporter' bent.
Daar heb je de wet niet voor nodig.
---------- Toegevoegd om 20:23 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 20:22 ----------
Zal het even aan mijn zusje vragen
Die studeert rechten op uni.

het leuke is, het feit dat ik geen contract heb moeten tekenen in deze gym kan ik mogelijk aanwenden als gronde voor geen 'sporter' te zijn volgens de definitie in het decreet dat de dopingpolitie toestaat controles te doen in random gyms![]()
heb jij ooit wel eens een gym van binnen gezien dan?
