Fitness Seller

Sticky Wat heeft jouw dag verpest?

Wat mijn dag verpest vandaag? Mn onverklaarbare chronische kut rugpijn die me elke dag 90 jaar ouder laat voelen :mad:
 
Hey, waar zit de pijn precies en waar wordt het door getriggerd? Wat heb je allemaal al geprobeerd?

Vooral rond SI gewricht en ook de glutes en stukken bovenbeen. QL is grote reden van pijn maar ondanks behandelen nog niet weg dus zit vast meer vast of verkeerd ergens alleen kan geen enkele fysio of specialist het blijkbaar vinden dus dan voel je je op egeven moment left for dead :/
 
Eerste vergadering sinds juni en me weer blauw geërgerd aan de negativiteit van enkele collega's als het om de puberjongens gaat.

Kort relletje toen ik het benoemde was dan wel weer leuk :)
 
De gasten vinden het gewoon tof om die controleteefjes op de kast te krijgen :roflol:
 
Zusje die mn huissleutels van auto sleutels gehaald heeft. Kan ik t huis niet in :o

Ma die vervolgens roid rage gaat in familie groepschat omdat ze nu patiënt moet afzeggen om naar huis te komen :roflol:
 
waarom patient afzeggen? jij kan wachten.

Had de lasagne net in de oven geflikkerd, mn ma houdt niet zo van zwarte lasagne :roflol:

En tijdelijke auto staat achter mijn auto waar sleutels niet van heb dus kan de oprit ook niet af :o . Garage deur is nog wel los dus ben gras maar gaan maaien, doe ik nog eens wat nuttigs.
 
had zojuist een tinderdate met een milf maar ze moest afzeggen helaas
 
Terug
Naar boven