- Lid sinds
- 9 jun 2004
- Berichten
- 1.176
- Waardering
- 91
niet alleen atleet Ray....super atleet
voor vele ben je een voorbeeld dusssssssssssssssssssss!!!
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
niet alleen atleet Ray....super atleet![]()
voor vele ben je een voorbeeld dusssssssssssssssssssss!!!
Wat squatten betreft ben je in het nadeel tegen Ray, al is het alleen al vanwege de kortere ROM die hij heeft. Toch vind ik dat je wel aardig veel squat voor iemand van 1,92m bij 89 kg en geen PL trainingen doet, dus zou opzich wel een leuk 'wedstrijdje' kunnen worden denk ik.In dat geval!!
Laten we elkaar eens beter leren kennen tijdens een benen training![]()

Ohhh ik durf ook wel met Ray te trainen en dan niet alleen mijn wheels. Wil wel ervaren wat Ray met hard trainen bedoelt.

Ben en jerries eten met robbie terwijl hij aan het toekijken is hoe jij tracht onder de 180kg barbell uit te komen die op je borst ligt na een fail op de squats![]()

Heel explosief squatenHoe dafuq wil je falen op de squats en dan de stang op de borst krijgen![]()

Zo explosief dat je de stang over je hoofd heen presst, achterover valt en hem dus op je borst krijgt? Nee srs, hoe moet ik me die faal voorstellen.
Hoe dafuq wil je falen op de squats en dan de stang op de borst krijgen![]()

Dat blijkt maar ja, ik zit er nu nog over na te denken en ik snap het nog steeds niet hoe die dat voor elkaar heeft gekregen.
Je gaat dus omhoog met de squat (180 kg) je probeert explosief omhoog te gaan maar je faalt hierin, op de een of andere wijze krijg je het voor elkaar om 180 kg behind the nek weg te pressen. Het nieuwe probleem was dat je achterover viel. Je dacht toen "hey, nu is het vast verstandig om die legendarische press maar eventjes voor me hoofd te plaatsen, BAM. Nu lig je op de grond met 180kg op je borst.
Het klinkt gewoon als een fabeltje.
Gewicht zegt niks techniek is belangrijker met 60kg sqauten heb ik mensen laten smeken om te stoppen.![]()

