- Lid sinds
- 14 jun 2004
- Berichten
- 20.687
- Waardering
- 4.382
Enig idee wanneer die PostNL vertragingen over zijn? Ik heb donderdag besteld en nog steeds niets binnen. Maandag naar PostNL gebeld en die zeiden dat ze alles binnen 24uur zouden leveren. Omg. Utrecht trouwens.
Liggen in sommige sorteercentra achterstanden die zijn ze aan het weg werken. PostNL geeft verder ook aan ons geen info. Het is een kwestie van enkele dagen voordat de laatste pakketten bezorgd zijn.



.. 


pakken want boosters die je laten opstijgen zijn volgens mij net zo ongezond. Ik ben van mening dat de crash daarna je herstel en groei behoorlijk in de weg kan zitten.
Ik zou iedereen willen adviseren er geen dagelijkse routine van te maken en het te nemen voor zware dagen (benen?) of momenten dat je wel een zetje kan gebruiken. Maar ik weet ook dat ze heel vaak dagelijks genomen worden.