Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hey René,
Wil je effe zien of mijn bestelling al verzonden is. Bestelnummer: 43495
Ik heb de betaling vrijdagavond uitgevoerd dus hoopte deze vandaag binnen te krijgen.
Gr.
Mijn postbode was zelfs al 3x vastgezeten in de sneeuw en dat hier in nederland![]()
dus als er wat vertraging is hoef je niet veel zorgen te maken![]()

rené, er valt steeds meer te doen over het onderwerp chocolademelk/cacao, zit het er misschien in dat je cacao extract capsules in je assortiment gaat opnemen?
Rene, wat is jouw favo pre-workout supplement ? ( behalve unleash haha)
Crack is op dusja.

ik heb nog 1 pot crack staan... wil je die bestel dan even een zak basic bulk whey maar zet in de opmerkingen.. graag de laatste pot crack![]()

cacao extract capsules ?
waarvoor is het goed voor dan?
hmmm, ik ga denk van ''geloof'' over stappen. Erg bedankt voor aanbod, ik ga denk iets anders proberen! Ik zoek zo de site wel even af haha![]()
supercharge van Labrada is ook een topper of mss de nieuwe No XPLode NT?
?! Wilde die namelijk wel eens proberen.
!Jack3d uitverkocht zie ik?! Wilde die namelijk wel eens proberen.
Enig idee wanneer je die binnen krijgt ?
edit/
Niet uitverkocht, die ga ik dus nemen als die binnen is!
Morgen of vandaag toch ?
He Rene,
Al eens gedacht om deze repen te verkopen?
Chef Jay's Tri-O-Plex Bars
Komt in 6 verschillende smaken, carbs van granen en 30g proteine per reep
Grtz
Op de nieuwe no xplode NT reageerde ik op het begin lekker. bench press 4 setjes gedaan en toen knalde me borst er al uit. Alleen toen de training verder vorderen had ik juist minder kracht. nog nooit gehad van een pre workout ? mischien was het net even iets te veel.
mss was je opgebrand? kan mss wel zijn dat je snel crasht met deze pre workout. of mss heb je wat te weinig koolhydraten gegeten.
intresant.
Daarom was ik ook benieuwd naar de dosering. Als je veel nodig hebt voor effect dan is het wellicht interessant om geconcentreerd te kunnen kopen.intresant.
maar je kan toch ook gewoon in poedervorm kopen? of zeg ik nu iets heel geks.
ben je altijd goedkoper uit lijkt me.
rené, er valt steeds meer te doen over het onderwerp chocolademelk/cacao, zit het er misschien in dat je cacao extract capsules in je assortiment gaat opnemen?
dat is een hele goeie vraagom welke stoffen gaat het dan precies uit de cacao?


