Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dit is wat ik vandaag gegeten heb. Ik was ivm verjaardag pas 2 uur wakker dus geen ontbijt. Avondeten heb ik helaas niks over te zeggen.
![]()
![]()
![]()
Dit is wat ik morgen ga proberen te eten. Ik kom echter tekort in eiwitten en zit op 200% van de aangeraden vetten. Wat kan ik hier aan veranderen?
![]()
![]()
![]()
![]()
hoe kom je erbij dat je te weinig eiwit hebt?
je hebt aan 110 gram op jouw gewicht al voldoende.
meer vetten is niet erg. Het gaat om kcal in versus kcal uit.
om aan te komen moet je meer kcal eten dan je verbruikt en dan kan meer vet echt geen kwaad.
374 gram koolhydraten
145 gram eiwitten
186 gram vetten
Waar moet ik mijn brood dan mee smeren?
ik heb zelf op nog meer gezeten. Kan echt geen kwaad ls je maar een beetje oplet dat je de goede vetten pakt.Vind 3.5 gr per kg lichaamsgewicht toch beetje veel.
Mss beter jaartje of 3wachten tot je zelf werkt voor je etenIvm privereden geen ontbijt gehad. Hoop dat ik vanvond wat fatsoenlijks te eten krijg anders kom ik niet eens aan m'n behoefte.
![]()
