Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Er zijn allerlei berichten over zware financiële problemen bij Ajax als gevolg van wanbeleid van de vorige bestuurders. Dat zou dan ook de reden zijn dat er gigantisch veel bezuinigd wordt.
2 kansjes van Az helaas.
Ajax had hier makkelijk moeten winnen.

Interdasting.VEB: 'Lijken niet duidelijk'
ARTIKEL NIET CONCREET GENOEG - De Vereniging voor Effectenbezitters (VEB) maakt zich nog geen grote zorgen naar aanleiding van het artikel in De Telegraaf van maandagmorgen over broze financiële situatie bij Ajax. Het artikel doet vermoeden dat Ajax de afgelopen jaren de cijfers rooskleuriger heeft gepresenteerd dan het is.
Als dat echt zo is dan heeft Ajax als beursgenoteerd bedrijf zijnde wel een probleem in haar relatie naar de buitenwacht. Aandeelhouders eisen volledige transparantie en dat is wettelijk ook verplicht. De VEB, een vereniging die opkomt voor de belangen van de aandeelhouders, vindt het artikel nog niet concreet genoeg om een oordeel te vellen. 'De lijken zijn niet duidelijk', zegt David Tomic maandagmorgen namens de vereniging tegen AjaxShowtime.com.
'Ik heb het gelezen, maar het is niet concreet genoeg voor ons. Natuurlijk is het bredere plaatje bij Ajax al jaren dat er veel moet worden afgewaardeerd op spelers en dat er meer uitgaat dan dat er binnen komt. Wat dat betreft is het geen verrassing', zegt Tomic. 'Voor ons is het strategische plaatje van Ajax nooit helder geweest. Er zijn de afgelopen jaren veel dure spelers gekocht, die niet of nauwelijks zijn gebruikt.'
'We zien wel dat Ajax nu bezig is met een nieuwe trend om minder uit te geven. We moeten wel afwachten hoe dat zich ontwikkelt als het er straks tegen de deadline van de transfermarkt ook werkelijk om gaat.'
Voorlopig doet de VEB niks met het artikel van De Telegraaf. 'We wachten de jaarcijfers af, die komen aan het eind van dit jaar'. Dan wordt er ook een jaarlijkse AVA uitgeschreven en kan de VEB vragen gaan stellen aan de commissarissen en directie.
Er zijn allerlei berichten over zware financiële problemen bij Ajax als gevolg van wanbeleid van de vorige bestuurders. Dat zou dan ook de reden zijn dat er gigantisch veel bezuinigd wordt.
'Een nettowinst is afhankelijk van het realiseren van positieve netto transferinkomsten voor 30 juni 2012'
Loopjaar 2009-2010: Totale salarissen € 48,5 miljoen
Spelers € 32,3 miljoen
Technische- en medische staf € 8,2 miljoen
Overig € 8 miljoen
Loopjaar 2010-2011: Totale salarissen € 51,3 miljoen
Spelers € 31,5 miljoen
Technische- en medische staf € 10,8 miljoen
Overig € 9 miljoen
Ajax heeft over het boekjaar 2010/2011 een netto winst van € 5,5
miljoen gerealiseerd.
De netto omzet is met € 28,0 miljoen ofwel met 40,5% gestegen
van € 69,1 miljoen naar € 97,1 miljoen
Ja, Dos Santos en Fontas.
Fontas is een verdediger en Dos Santos een controlerende middenvelder (als Anita dus weggaat).
Ik lees net ook dat Assaidi 1.6miljoen wilt gaan verdienen terwijl Ajax 1.1 biedt. Hij verdient nu 350.000 bij Heerenveen.
Ik snap die voetballers niet, ik word er ook boos om... alsof 8ton erbij nog geen verbetering is, plus je speelt voor het kampioenschap en je speelt in de CL.
Ik als student moet teren op een studiefinanciering van 95euro in de maand... ik wil best met die jongen ruilen hoor.
Assaidi is geboren in Marokko, maar kwam al op vrij vroege leeftijd naar Amsterdam, waar hij voetbalde op pleintjes met zijn maatje en nu bij PSV spelende Luciano Narsingh en Furdjel Narsingh, die nu bij FC Zwolle voetbalt. Assaidi was in die tijd een erg brutale jongen. Daardoor werd hij vaak van school geschorst en weggestuurd bij verschillende jeugdteams. Nadat hij bij een aantal jeugdteams weggestuurd was, kwam hij bij de Amsterdamse amateurclub Zeeburgia terecht. Daarna vertrok hij naar AZ waar hij drie seizoenen in de AZ Jeugdopleiding speelde. Daar werd hij, omdat hij vanwege gedragsproblemen niet meer op de LOOT-school mocht blijven, weggestuurd, waarna hij aansloot bij FC Omniworld.
[bewerken]Clubcarrière
