Even lekker zeiken over Nederland.
Als die vragen……..
Waarom betaald de ene auto eigenaar 110 euro wegenbelasting per maand, en de andere eigenaar geen wegenbelasting? We gebruiken allemaal het wegdek maar de ene betaald meer dan de ander.
De ene belast het wegennet en milieu meer dan de andere.
Waarom betaal ik voor mijn verplichte zorgverzekering ook voor dingen waar ik nooit gebruik van zal maken zoals bijv kraamzorg?
Je vrouw zal er misschien ooit gebruik van maken, en het is een stuk sociale zekerheid, wat de algemene leefbaarheid van een land verhoogt. Dit komt uiteindelijk iedereen ten goede.
Waarom moet ik belasting betalen over mijn loon. Dan van hetzelfde geld waar al belasting over betaald is ook nog eens belasting betalen over mijn boodschappen, waar de winkeleigenaar ook nog eens belasting over moet betalen?
Omdat de staat nu eenmaal ook inkomsten nodig heeft, en dit een belangrijk deel daarvan vormt. Alleen belasting op loon zouden ze beter verlagen.
Waarom moet ik belasting betalen voor een erfenis waar mijn vader hard voor gespaard heeft en al belasting over betaald heeft?
Moet niet per se, daar zijn omwegen voor. Deze belasting zouden ze ook beter afschaffen.
Waarom betaald mijn buurman minder huur dan mijn andere buurman, terwijl het huis precies hetzelfde is en ze even oud zijn?
Vrijemarkteconomie?
Waarom moet ik betalen voor dingen die ik verplicht moet hebben van de overheid?
Omdat niets gratis is.
Waarom word in dit land het volk nergens bij betrokken en worden alle voorstellen die de overheid doen niet eerst besproken met het volk dmv een referendum?
Omdat het volk niet altijd gespecialiseerd is in alle dossiers, en bepaalde individuen wel.
Waarom worden in sommige vacatures allochtonen liever gevraagd dan het eigen Nederlandse volk?
Omdat er een hogere werkloosheid is onder lager opgeleide allochtonen, en dit dus prioriteit is. Zij vinden vaak geen werk buiten deze vacatures, terwijl autochtonen deze handicap minder hebben.
Waarom worden de illegalen in dit land niet gelijk de grens weer over gezet?
Dat gebeurd wel, maar niet altijd efficiënt genoeg?
Hoe kan het dat allochtonen in dit land ineens een huurhuis hebben terwijl de gemiddelde Nederlander eerst 5 jaar ingeschreven moet staan?
Geen idee, niet in verdiept. Maar ik betwijfel of dit correct is.