XXL Nutrition

Big, Bigger, Animal-Legs!!

  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.681
Laat ik het zo stellen dat we niet veel daarvan hebben rondlopen. Als je zeg dropset, krijg je een setje van 6 verschillende soorten dropjes. Behalve CP en ik, squat de meest hardcore gast ver boven parallel :D

---------- Toegevoegd om 09:18 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 09:15 ----------

Bwaaahhh btw, ik was gister grieperig, maar nu ben ik zelfs te moe om kracht te zetten om een dikke straal natte stront eruit te gooien... Pfffff helemaal nix dit futloze.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.682
Pff hoe ik deze dag aan het doorkomen ben is voor mij ook een vraag.
Griep heerst, dus lees mijn log maar van een afstand om besmetting te voorkomen...

*HATSJOE!!!*

Te laat ****ERS!!!

Weet je nog toen je vroeger thuis was en je moeder die ziek was boodschappen moest doen en dan zei: 'Ja, het huis moet wel blijven draaien!' t*fus, daar moest ik net ff aan denken.
Het was aanbieding bij Albert Heijn en ik moest dus echt wasmiddel en kwark en wasverzachter hebben. Dus ja hoor, ik goed aangekleed en zwetend als je vetpleuris naar de boogaard. Gewapend in mijn XXL Trainingsvest en XXL trainingstas naar de Appie met slappe benen en een verschrikkelijk slap... uhh die info bespaar ik jullie... NIET, p**mel! :D

Alles wat ik moest hebben was 2+1 gratis, dus dat was toch even gebruik ervan maken. 3x2L wasmiddel, 3 flessen wasverzachter en 3 bakken mona kwark (de allerlekkerste). Ik weet niet hoe ik ben thuisgekomen, maar ik heb onderweg moeten blazen, een rechte lijn moeten lopen en mijn neus in 1 poging moeten aanraken :D

Nee het ik echt verschrikkelijk als je ziek bent en dan naar buiten moet.
Daarna even geslapen en mijn shirt was doorweekt, evenals de bank en kussens haha!

Maar ik was alweer over de moeheid heen en ik wil meer slapen, want ziek zijn is 1, maar te ziek zijn om op te staan vind ik verschrikkelijk!
Ik moest nog injecteren, 300 test, 200 deca en 600 bold. Dus huppa weer 2ml per borst erin en gaat nog steeds goed.

Toen zag ik dus iets liggen waarvan ik dacht: 'Dat wil ik wel eens proberen om te kijken of het idd werkt'.
Vloeibare valium van Roche. 10mg per 2ml.
Je kan het subcutaan, IM en IV injecteren. IV gaat het snelst, maar schijnt enorm zeer te doen. Dus 'hardcore als ik ben, IV geprobeerd. Gewoon 1 ampul, dus eigenlijk maar 10mg. Normaliter in verhouding met tabs veels te laag. Ik merk pas wat van valium vanaf 6/7 tabs van 10mg.
Elastiekje om de arm, oranje naald gebruikt en vuist gemaakt. Nu zijn mijn armen het meest absurde vasculaire deel van mijn lichaam, dus dat ging vrij makkelijk.

De eerste ml ging moeiteloos, maar die 2e ml leek het wel pure ****ing alcohol wat ik in spoot. Ik stond in mijn eentje in de douche: 'AUW, AUW, ****! AUW!' Dus zoals al op wiki stond, valium IV doet zeer en geloof me, het doet zeer. Eerlijk waar.
Maar het werkt, ik word sloom, moet constant op backspace drukken omdat ik letters verkeerd tik en een herkenningspunt als ik valium op heb ik dat ik moet lachen om de paar minuten. Dus ik ga stoppen nu en ik ga slapen.

Oh trouwens, ik kreeg een sample van mijn supplier. Dat Long Yi Yao schijnt dus nu ook Boldenone te hebben, maar niet zomaar, gewoon ff een 20ml vial waarvan 300mg/ml ipv 250mg/ml.

Tot nu toe heb ik dus:
Deca 200mg/ml
Boldenone 20ml 300mg/ml
Testosteron 300mg/ml
Testosteron Propionate 100mg

Van Long Yi Yao. Ben erg benieuwd wat ze nog meer gaan brengen, want voor mij is het erg handig om niet te hoeven meten voor een test inject. 1ml is 300mg en das alles wat ik aan test zet. Misschien nog wat Tren wat in het lijstje kan komen ofzo?

Nou ik ga kappen, voel het inwerken.
Als ik alles had laten staan zonder backspace en bijwerkingen van deze post, had dit een sticky geworden voor analfabeten. Die hadden het meteen begrepen hahahaha! :D

Laters gasten!
 
pure alcohol inspuiten :)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.684
Gotver daar leek het echt op man! Als je een lekkere grote wond hebt en die ff bruut word ontsmet :D
 
Waarom spuit je geen diacetylmorphine, Boris?? Daar wordt je ook lekker rustig van...:zzz:


Leg me zo maar uit waarom je het nodig vindt aan mensen hier je excuses te gaan bieden.

Oei, Boris, je hebt heel wat uit te leggen....
 
Laatst bewerkt:
Ik vind altijd heerlijk om op het werk je log te lezen :D geniet gewoon van je, als jij een vrouw was had ik niks van je heel gelaten:ds:
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.687
Ik vind altijd heerlijk om op het werk je log te lezen :D geniet gewoon van je, als jij een vrouw was had ik niks van je heel gelaten:ds:

Ik heb een gat en als je genoeg peon biedt kunnen we wat regelen gozer...

---------- Toegevoegd om 17:27 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 17:25 ----------

Waarom spuit je geen diacetylmorphine, Boris?? Daar wordt je ook lekker rustig van...:zzz:




Oei, Boris, je hebt heel wat uit te leggen....

Oooh had niets uit te leggen hoor :D

Maar dat spul, valt dat in de categorie apotheek/recept of underground verkrijgbaar. Denk dat voor mij de laatste optie namelijk beter werkt :D
 
Maar dat spul, valt dat in de categorie apotheek/recept of underground verkrijgbaar. Denk dat voor mij de laatste optie namelijk beter werkt

Beide, zowel voorgescheven (in speciale gevallen) als ook underground...

Zoek maar op, wat het precies is, het spul is best bekend.


Oooh had niets uit te leggen hoor

Het kan niet gezegd worden dat je snel bang bent... Ik denk dat er toch een siddering door het forum is gegaan, na de uitspraak van Mishale.....
 
de t*ring valium itrav dat moet zeker au gedaan hebben hahaha.
Ik heb zelf wel wat tabjes liggen voor mij zelf maar moet er niet aan denken om dat te injecteren.

Het zorgt voor totale spierontspanning dus erg goed na een training.
En je kan lekker lang maffen :D
Maar wel erg verslavend, dus pas er wel mee op bro.
 
Valium NEVER onopgelost in een vat spuiten. De IV bevat nl 40% propylene glycol, 10% ethyl alcohol.Spul moet verdunt worden met speciaal goedje, erg listig om dit onverdunt te gebruiken. Kan zelfs lijden aan het slopen van je bloedvat,of trombose
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.692
Valium NEVER onopgelost in een vat spuiten. De IV bevat nl 40% propylene glycol, 10% ethyl alcohol.Spul moet verdunt worden met speciaal goedje, erg listig om dit onverdunt te gebruiken. Kan zelfs lijden aan het slopen van je bloedvat,of trombose

Hmmm, volgens Roche kan het bij extreme gevallen meteen IV.
Nu vind ik mezelf best een extreem geval als ik in de spiegel kijk...
Met wat zou je het moeten mengen kriel?
Ik heb nog eens bij een kit HGH een partijtje (steriel) water gehad. 1ml ampullen.
Zo dat wordt in dat geval aardig prikken hahaha.
Maar IM mag wel zo of niet?

Diazepam wordt meestal verwerkt in tabletten van 2 mg, 5 mg en 10 mg die bestemd zijn voor oraal gebruik. Ook zijn tubes, zetpillen en rektiolen (vloeibaar) beschikbaar. De rektiolen moeten rectaal worden ingebracht en langzaam leeg worden geknepen. Een rektiool geeft minder bijwerkingen en een snellere werking. Men moet de vloeistof wel minimaal 15 min. binnen houden en moet het rektiool inbrengen op een tijdstip dat men normaal niet het toilet bezoekt. Ook zijn er vormen beschikbaar voor injectie in een spier (intramusculair) of in een bloedvat (intraveneus). Het werkt bij intraveneuze toediening sterk prikkelend op de vaatwand; ook intramusculaire toediening is pijnlijk. Het wordt ook gebruikt voor het couperen en voorkomen van epileptische aanvallen en koortsstuipen. Voor acute hulp bij een epileptisch insult gebruikt men vaak 50 mg diazepam intraveneus (in de ader).

Hmmmm 50mg... 1 ampul is 2ml en dat is pas 10mg... ke*ker spuit ff 10ml in je fl**ker :eek:
 
kan je aders ernstig beschadigen kerel....waarom dat junken gedrag,omdat je grieperig bent,gewoon even een Benzo rechtstreeks in je ader zet??

Neem gewoon een tabletje,ofis je keeltje boe boe auw?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.694
kan je aders ernstig beschadigen kerel....waarom dat junken gedrag,omdat je grieperig bent,gewoon even een Benzo rechtstreeks in je ader zet??

Neem gewoon een tabletje,ofis je keeltje boe boe auw?

Omdat ik op 10mg beter reageer, dan 50mg tabs...
En ik wilde het gewoon eens proberen. Ik kon van niets meer slapen en 1 ampie dit en heerlijk geknort! Maar tis zelfs voor mezelf geen aanrader!
 
ik vraag me ook af of dit gedrag wel helemaal verstandig is bro... gaat wel langzaamaan steeds een stapje verder
 
Waarom neem je geen thc als je niet kan slapen?
Af en toe dan;)
 
Dadelijk ligt ie 24/7 aan het infuus... En hoeft hij alleen de zakjes maar te verwisselen...

1 infuus in gluteus maximus en een ander infuus in z'n arm...
 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.699
Oh god iedereen begint te spreken hoor. Ik ben ziek, voel me als crap, lig mezelf verschrikkelijk in de weg en een of ander ****ing ibuprofennetje helpt gewoon niet. Tis maar een ampulletje valium hoor zodat ik ff lekker kon slapen. Mijn stripjes waren bijna op en die wil ik gewoon sparen.

Het was gewoon een ampulletje, meer niet. Niet iedereen slaapt van paracetamol of een ander k*t kruidvat medicijntje hoor.

Ik ga de stad in, kijken of ik nog gebruikers ervaringen kan sharen met een junk. Mazzel

---------- Toegevoegd om 12:03 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 12:02 ----------

Waarom neem je geen thc als je niet kan slapen?
Af en toe dan;)

Nope, nooit gerookt of geblowt... Dát is dan weer wèl tegen mijn (eigen) principes in ;) Zit raar in elkaar hè?
 
Nope, nooit gerookt of geblowt... Dát is dan weer wèl tegen mijn (eigen) principes in Zit raar in elkaar hè?

De junks van vandaag de dag zijn niet meer wat het geweest is...;)

We zullen maar zeggen dat het met de tijdsgeest te maken heeft... Mooi dat je verder niet rookt, Animal, dat scheelt een slok op een borrel. Nu we het toch over een borreltje hebben, volgens mij drink je toch ook niet (veel)...

Medicijnen zijn echter ook best wel gevaarlijk, het is iets waar jaarlijks ook heel veel mensen aan overleiden..

Gewoon heel goed oppassen dat je het spul gebruikt op de manier dat het moet...


Wij denken trouwens gewoon, Boris is ziek, laten we heb eens een hart onder zijn riem steken.;)

Trouwens, ik heb besloten om Mishale voor haar vorige opmerking karma te geven, dat lijkt me wel op z'n plaats, met zo'n geslaagde opmerking. Chappo.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven