- Lid sinds
- 30 jan 2017
- Berichten
- 6.511
- Waardering
- 12.701
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Spreek jij voor ons allen? In dit geval wel.


rust was ook wel echt nodig tussen de sets in. heel tevreden over diepte! form moet nog even aan gewerkt worden, zie wat verbeterpuntjes, maar voor de eerste training ben ik zeer content
dus heb wel weer een goeie basis om mee te beginnen. ga bulken vanaf vandaag en zien waar het uitkomt. track nog steeds niks en doe het op gevoel. morgen UB 
Ik vraag me toch af hoe dat eruit ziet, filmpje?

haha dank, ben benieuwd

heb ik nie, maar is gewoon een DL zonder gewicht aan de bar. en dan focus op heupbeweging (explosief beuken) en het aanspannen van de glutes op het einde vd beweging bovenaan.

Geen bezwaar, durf ik ook wel toe te geven, maar was ook oprecht nieuwsgierig, dacht aan een BB complex ofzo.Ze willen gewoon naar je billen kijken terwijl je een neukbeweging maakt maar durven het niet rechtuit te zeggen, p*ssy's.


say whuuut

omdat ze te smal is daarvoor bedoel je? ik heb er een van strengthshop, maak er extra gaten in zodat het past om m’n middel@Zeenius welke belt heb jij, want ik zoek er een voor mijn vriendin maar die past normale lifting belts, voor mannen(?), niet

Succes met het van de trap en toilet komen morgen
!
idd morgen loop/zwalk je als een pinquin (bijna weekend)
![]()
wel overal spierpijn, maar niet erg genoeg om niet te gaan trainen of uberhaupt te kunnen lopen 
Nee joh. Alles onder 1,90m is een vrouwlet.
Zeg maar voor haar is die belt qua breedte te groot, ze is niet super lang dus als ze bijvoorbeeld mijn belt aan doet drukt dat heel hard tegen haar ribben. Herinner me echter net dat je een reus bent van 182. Zijn er ook kleine vrouwen op het forum die aan krachttraining doen?
Zeg maar voor haar is die belt qua breedte te groot, ze is niet super lang dus als ze bijvoorbeeld mijn belt aan doet drukt dat heel hard tegen haar ribben. Herinner me echter net dat je een reus bent van 182. Zijn er ook kleine vrouwen op het forum die aan krachttraining doen?
.kan ook een doestelling worden@HillR en mezelf, maar het is nog nooit in mij opgekomen om een belt te gebruiken tbh.

Die belt neemt ongeveer dr halve bovenlichaam in beslag haha, dus denk niet dat het perse wennen is. Zo een normale belt geeft ook geen support voor dr onderrug omdat het ook dr ribbenkast gewoon bedekt. Maar misschien heb ik gewoon erg brede belt, ga dr even de belt van mn broertje laten pssen die is wat kleiner. Ik heb een leverbelt btw die is overal even breed, dus misscuien is het handig als ze zo een neemt met zo een dun stuk aan de voorkantIs een kwestie van wennen.. riem gaat zelf ook wat minder stug worden na verloop van tijd.
Zelf in het begin bloeduitstortingen gehad van mijn fortex riem.
Je kan natuurlijk ook voor een leverbelt gaan,..
