Wanneer er besloten zal worden Iran aan te vallen, zal dat waarschijnlijk alleen met tactische bombardementen zijn, Iran maakt geen enkele kans op zo'n manier..
Raketten vanuit Iran zullen waarschijnlijk geeneens de Iraanse grens oversteken , worden onderschept voor ze "allah akbar" kunnen roepen + plus dat de meeste raketsystemen, radars, weermeet instrumenten vernietigd zijn in de eerste paar uur van het bombardement, zonder die rommel kunnen ze raketten toch niet zuiver schieten..
Iran kapot maken is een eitje en is dan ook over in een week, echter het probleem is dat Iran gewoon een k*t land is, het heeft geen gewone regering, de religieuze leiders hebben het daar voor het zeggen, en wanneer die roepen "Spring" schreeuwt het hele land "hoe hoog" ..
Dus een invasie zal een zeer grote fout zijn die ze zeker niet zullen maken, omdat dat land gewoon totaal gebrainwashed is, zal het ontzettend veel slacht offers kosten, en met Irak wat toch een zeer simpel land leek om te bezetten (vaste leider, verschillende rivaliserende groeperingen) in het achterhoofd zullen ze Iran echt niet binnenvallen ,daar hebben ze het personeel gewoon niet voor, vergeet niet dat Amerikaanse legeronderdelen inmiddels uitgeput raken van andere missies..
Enigste mogelijkheid is platgooien die handel, maar wie gaat de opbouw betalen ??
Zal een enorm moeilijke beslissing wezen, om toch in tegrijpen in Iran..
Maar 1 ding is zeker, een land dat bestuurd word door religieuze fanatiekelingen en alles wat westers is vervloekt, mag nooit kernwapens kunnen maken of bezitten.
En mogen ze daar toch mee gaan beginnen ( testen ) zal er ook direct worden ingegrepen, iets wat ik ook hoop..
Doet de VS het niet dan doet Israel het wel, en VS en de rest van het westen laat israel echt niet alleen...