Gezond verstand en DBB..Moet dat dan tot in de treure herhaald worden ipv eens gewoon allemaal ons gezond verstand te gebruiken en iedereen in zijn waarde te laten?
Als ik weer actiever ga modereren wordt er weer gelijk censuur geroepen en ben ik een kl***zak![]()
Laat ze dat roepen dan. Wat is het alternatief? Het helemaal de spuigaten uit laten lopen waardoor meer en meer actieve leden (die hier wel zitten voor de sport o.a.) verdwijnen? Over een tijdje schiet er niets meer over van DBB op deze manier.
Je hoeft daarvoor niet eens per se posts te verwijderen, je kan ze ook verplaatsen naar een topic waar ze kunnen verder trollen/spammen/discussiëren zodat niet elk ander topic wordt overgenomen door onzin.

Is dat de sport van bodybuilden? Gewoon een stuk stront zijn? Jullie hebben mij te ver gedreven. Vandaar deze post.
Nummer drie is hard op weg om te zorgen dat ze samen de top drie top posters worden