- Lid sinds
- 4 aug 2011
- Berichten
- 592
- Waardering
- 36
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 86kg
- Vetpercentage
- 11%
lol roa is idd een mengsel van test en tren

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
lol roa is idd een mengsel van test en tren


UD2
Pics
En, geen: whey, honing, kaas, brood, boter, gehakt, fruit. Wat is dit nou weer voor katabole productkeuze

Waarom zouden suiker en verzadigd vet 'katabool' zijn.. Wat betreft verzadigd vet; dat is al lang en breed achterhaald (http://forum.dutchbodybuilding.com/f93/geen-effect-verzadigd-vet-op-hart-vaatziekten-233636/). Suiker is ook niet per definitie katabool. Ik probeer suiker ook zoveel mogelijk te mijden, maar als het er op aankomt is een gram koolhydraten uit suiker precies hetzelfde als een gram uit zilvervliesrijst. Complexe koolhydraten worden evengoed afgebroken tot glucose voor je lichaam er iets mee kan.
Totale insulineafgifte is ook gewoon gelijk, alleen komt het bij suiker iets meer in pieken.
Maar goed, waar praten we over. 10 gram honing en een banaan
Veel belangrijker dan productkeuze is gewoon de simpele regel 'calories in vs calories out'. Als je meer verbruikt dan je binnenkrijgt verlies je vet, klaar.
UD2
Pics
En, geen: whey, honing, kaas, brood, boter, gehakt, fruit. Wat is dit nou weer voor katabole productkeuze
Poepdamian maakt een cutschema voor commentaar en visies, dit is mijn visie. Cutten is al walgelijk genoeg, beter alles er aan doen om het zo snel mogelijk over te laten zijn.
UD2


