Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Sportpoeders verkoopt het ook al een tijdje niet meer.
Ik denk dat je die laatste opmerking omdraait.. Arginine is in dit geval juist de zwakke die slecht opgenomen wordt. Agmatine heeft een sterkere en bredere werking en wordt vele malen beter opgenomen.
De laatste jaren is er erg veel onderzoek gedaan naar Agmatine en daaruit is gebleken dat Agmatine ook goed ingezet kan worden voor verschillende medische doeleinden.... ( maar het is vast toeval dat het nu niet meer als supplement verkocht mag worden )
Laatste tijd zie je veel berichtgeving in de media over de levensgevaarlijke sport supplementen.. vandaag kwam ik op nu.nl een mooi artikeltje tegen en daar benoemen ze precies wat mooi aansluit op dit onderwerp. En geeft in mijn ogen alleen maar aan, dat ze fanatiek bezig zijn op dit gebied en er veranderingen aan staan te komen.
Dit is het zinnetje wat mijn aandacht trok:
"amfetamine-achtige stoffen zoals synefrine en cafeïne zaten in meer dan 60 procent van de supplementen die de autoriteit onderzocht."
Ze vergelijken nu zelfs synephrine en caffeine met amfetamine