- Lid sinds
- 20 mrt 2011
- Berichten
- 11.963
- Waardering
- 3.662
- Massa
- 100kg
Iron Force is geen onderdeel van Body-Solid maar het zijn wel gewoon dezelfde toestellen uit dezelfde fabriek. Zie ook mijn vorige bericht daarover
De Leg Curl extension kun je niet gebruiken op de vorige Multi Bench. Deze past enkel op het huidige model, de Multi Bench 2.
De Power Cage is circa 134 cm diep (binnenin de cage), de Multi Bench zal daar dus net in passen. De Multi Bench 2 is wat langer (144 cm) en zullen dus een klein beetje uitsteken.
Iedereen die een bench zoekt, raad ik dan deze aan:
http://www.fitness-seller.nl/iron-force-bfid3-multi-bench/
Ik heb deze in de bodysolid versie;, maar deze is dus identiek, behalve de kleur dan.
Ik gebruik deze nu een twee tal jaar intensief, en ik zou ze als nieuw kunnen verkopen.
Zeer mobiel, niet te zwaar, maar wel zwaar belastbaar en vooral goed door de rollen want daardoor kan je decline sit ups doen en decline press. Bij andere banken moet je daar al gauw eeen accesoire voor kopen die meer dan 100 euro kost. En het is een fantastische prijs!!!
correctie:
de bodysolid gfid31, is iets minder identiek dan ik dacht. De gfid iheeft een iets andere voet, en is zwaarder belastbaar, tot 450 kilo
http://bodysolid.nl/trainingsbanken/body-solid/body-solidgfid31flatinclinedeclinebank
Laatst bewerkt:



Daarop passen ook dezelfde Barbarian accessoires.