- Lid sinds
- 1 nov 2011
- Berichten
- 13.980
- Waardering
- 7.879
- Lengte
- 1m88
- Massa
- 93kg
- Vetpercentage
- 13%
Valt trouwens op dat jij gisteren van alle stemmers de enige was die niet op dunk of z1000 stemde. Kan niets betekenen, maar kan ook een poging zijn om buiten de aandacht te blijven. Is het niet vaker gebeurd dat de wolf nutteloze stemmen uitbracht om wel actief te zijn maar niet verdacht te worden?![]()
Ik had eerder op dunk gestemd, maar had een onderbuikgevoel dat hij en Z1000 onschuldig zijn. Voor guts telde een paar belangrijke dingen zoals stemgedrag, een speelstijl die ik niet bij hem gewend ben en de stem van penose op hem. Het is vaak zo dat de eerste kill word gemaakt door degene die op hem gestemd heeft. Zie de stemming op IMBA van Remi.
Daarnaast zou ik onwijs actief zijn als wolfie

. Telkens er een goede uitgaat, kan je wel gaan kijken wie er op gestemd heeft, maar dat kunnen ook gewoon allemaal goede zijn. Als er echter een slechte uitgaat, kan je wel al wat duidelijker kijken wie hem verdacht gemaakt heeft en wie hem beschermd heeft.