- Lid sinds
- 12 jan 2013
- Berichten
- 1.089
- Waardering
- 235
- Lengte
- 1m78
- Massa
- 108kg
- Vetpercentage
- 10%
Vandaag was die al veel minder, denk nog 1x in heet water gooien en paar dagen kamer temperatuur en die is g2g.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Als je daar over twijfelt moet je het weg gooien en paar euro's aan nieuwe Vial uitgeven.Kan iemand mij vertellen misschien hoelang test bewaard kan blijven voordat je het weg moet gooien misschien? Ben daar wel benieuwd naar
Nee dat is het niet , ik was nieuwsgierig hoelang het houdbaar is ( kuur zelf nog niet want kan uit mijn voeding en training nog wel genoeg halen maar alvast informatie winnende voor als ik over een x aantal jaren wil beginnen met kuren)Als je daar over twijfelt moet je het weg gooien en paar euro's aan nieuwe Vial uitgeven.
Bij ug labs staat er soms een best before date op, alleen gebruik gewoon gezond verstand. Je weet niet precies wat er in is gegaan en ug labs werken vaak niet heel precies. Dus ga geen Vial die al een jaar + staat gebruiken. Bij Hg gear is het gewoon volgen van de bijsluiter.Nee dat is het niet , ik was nieuwsgierig hoelang het houdbaar is ( kuur zelf nog niet want kan uit mijn voeding en training nog wel genoeg halen maar alvast informatie winnende voor als ik over een x aantal jaren wil beginnen met kuren)
Oke, rare vraag. stel ik leg 1 ampul om te testen in de vriezer en er komen kristallen in. Kan ik dan concluderen dat er werkzame stof (testo of whatever je er in het geval in ehbt zitten) in zit?Temperaturen. Volgens mij gebeurt dit ook als er teveel aantal MG in 1 ml zit bij bepaalde esters en/of stoffen.
Je kan zeggen wat je wilt, maar volgens mij kan je wel concluderen dat er wel iets van werkzame stof in zit ;-)
injects kunnen het beste bewaard worden bij 'n temperatuur tussen de 8 en 18 graden. De werkzaamheid verminderd bij lagere en hogere temperaturen. Lijkt me dus niet echt verstandig om het in de vriezer te droppen.
Oke, rare vraag. stel ik leg 1 ampul om te testen in de vriezer en er komen kristallen in. Kan ik dan concluderen dat er werkzame stof (testo of whatever je er in het geval in ehbt zitten) in zit?
Tabs gemiddeld 5 jaar; vials gemiddeld 2 jaar.Nee dat is het niet , ik was nieuwsgierig hoelang het houdbaar is ( kuur zelf nog niet want kan uit mijn voeding en training nog wel genoeg halen maar alvast informatie winnende voor als ik over een x aantal jaren wil beginnen met kuren)
Ik heb het maR over 1 ampul om te testen of er werkzame stof in zit met betrekking tot de opmerking hierboven. Die ampul wordt daarna weggegooid. Dus maakt me niet uit als werking minder word. Wil alleen wel ns weten of ik op deze manier kan "testen" of er werkzame stof in zitinjects kunnen het beste bewaard worden bij 'n temperatuur tussen de 8 en 18 graden. De werkzaamheid verminderd bij lagere en hogere temperaturen. Lijkt me dus niet echt verstandig om het in de vriezer te droppen.
Het toont inderdaad aan dat er iets in zit, maar dan weet je nog niet wat en hoeveel.Ik heb het maR over 1 ampul om te testen of er werkzame stof in zit met betrekking tot de opmerking hierboven. Die ampul wordt daarna weggegooid. Dus maakt me niet uit als werking minder word. Wil alleen wel ns weten of ik op deze manier kan "testen" of er werkzame stof in zit
Ben benieuwd naar het resultaat morgen. Je zal hierover nog wel 'n reactie droppen hè!Heb een ampulletje in de vriezer gegooid, morgen maar eens zien hoe het eruit ziet![]()
