- Lid sinds
- 3 okt 2008
- Berichten
- 35.644
- Waardering
- 35.310
- Lengte
- 1m85
- Massa
- 108kg
- Vetpercentage
- 10%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Blijkbaar ook niet met.
Heb net het eerste uur gezien, de slimste Belg blijkt ook tres aimable te zijn.Blijkbaar vanavond, binnenkort eens terugkijken.
![]()
De TV gids van vandaag - TVgids.nl
De TV gids met het meest complete overzicht van alle TV-zenders - Vandaag, morgen en overmorgen - Laat je inspireren door onze kijktips op TV.www.gids.tv
Verderop voert hij de standaard argumenten van Nick Bostrom aan, die wetenschapsfilosoof is in Oxford, om zich aan te sluiten bij de consensus op zijn vakgebied, dat er hoogstens buitenaardse bacteriën zijn.Heb net het eerste uur gezien, de slimste Belg blijkt ook tres aimable te zijn.
Zo te zien gebruiken "ze" geen steroïden.Er word wel uitgegaan dat het ontstaan van leven exact hetzelfde moet zijn zoals bij ons. Dit vind ik in een ongekend grote ruimte, de ruimte, wel kort door de bocht.
Benieuwd waar dit naartoe gaat!![]()
The US government is holding a historic UFO hearing today. Here's how to watch
The hearing will include testimony from a whistleblower who has alleged the Pentagon is hiding evidence of "non-human intelligence."www.space.com
Nergens naar, absoluut hopeloos. Niks kan er gezegt worden en wat er wordt gezegt weten we al. Totale teleurstelling.
Zeggen ze dan dat ze bepaalde zaken niet kunnen zeggen, of trek jij zelf die conclusie?Nergens naar, absoluut hopeloos. Niks kan er gezegt worden en wat er wordt gezegt weten we al. Totale teleurstelling.
Het eerste. En een hoop, vooral van David Grush wordt behandeld achter gesloten deuren. Waar is de transparency?Zeggen ze dan dat ze bepaalde zaken niet kunnen zeggen, of trek jij zelf die conclusie?
Dat viel me ook op.Het eerste. En een hoop, vooral van David Grush wordt behandeld achter gesloten deuren. Waar is de transparency?
Hij zegt hijvoorbeeld, ik west waar de space crafts zijn maar ik kan niet zeggen waar zucht
Wat zou het uitmaken als ze toegeven dat aliens wel bestaan en dat er contact is geweest? Het enigste wat er kan gebeuren is wereld wijde paniek die kan uitbreken. Echt toegevoegde waarde is er in mijn ogen niet bij erkenning van buitenaards leven. Zelfde als ze bekendmaken wie er achter 9-11 zit of achter de moord op JFK. Leuk om te weten maar iets positiefs kan er niet uitkomen.Hij zegt hijvoorbeeld, ik west waar de space crafts zijn maar ik kan niet zeggen waar zucht
Wat zou het uitmaken als ze toegeven dat aliens wel bestaan en dat er contact is geweest? Het enigste wat er kan gebeuren is wereld wijde paniek die kan uitbreken. Echt toegevoegde waarde is er in mijn ogen niet bij erkenning van buitenaards leven. Zelfde als ze bekendmaken wie er achter 9-11 zit of achter de moord op JFK. Leuk om te weten maar iets positiefs kan er niet uitkomen.
Dit is precies zoals ik er over denk. Zoveel mensen die bij die projecten betrokken zijn en er is er niet 1 die er ontslagen is omdat die dronken op zijn werk verscheen en fotots heeft gemaakt en het naar buiten heeft gebracht.Zonder hard bewijs blijft het ook allemaal de grootste onzin en stemmingmakerij.
Dat er sinds de jaren 50 al een narratief gecreëerd wordt over buitenaards leven voor het voeden van fear en compliance kan ik me goed voorstellen.
Die Greer heeft het over 69 verschillende soorten buitenaards leven. Dat betekent dus dat er minimaal 69x contact is geweest (op welke manier dan ook) en dat dit al die 69x ongezien heeft plaatsgevonden en de personen in kwestie al die decennia lang altijd hun mond zijn blijven houden. Niemand die stiekem een fotootje heeft gemaakt, voor een naar alle waarschijnlijkheid mega bedrag te verkopen is aan een groot media imperium?
Ik wil graag geloven dat er meer is, maar zonder bewijs blijf ik sceptisch op zulke verhalen.
Ik denk dat het de grootste ontdekking ooit zou zijn en het onze kijk op het leven en de mensheid ontzettend veel zal veranderen.Echt toegevoegde waarde is er in mijn ogen niet bij erkenning van buitenaards leven.
Hun grootste rivaal in de stijd om als eerste naar de maan te gaan (Rusland) moet dan ook in het complot hebben gezeten.Ik heb ooit een filmpje gezien dat ging over de maanlanding.
Hoeveel mensen er betrokken zouden zijn geweest mocht dat in scene zijn gezet.
