AndroidHealthClinic

Het grote biecht topic

bump.

hebben jullie ook altijd dat als je iets gaat eten wat niet in je eetschema past dat je dan denkt f**k it en je helemaal lens eet en dat je het vervolgens warm krijgt gaat zweten en dan in slaap valt?
Nee ik herken het niet. Wat ik wel herken zijn de zweetbuien nadat je eens goed uit je dak bent gegaan... Teveel gegeten en een soort overschot aan energie hebben. Heb dat vaak na een all you can eat feest.. Komt gewoon omdat je in ene heel veel meer eet dan je verbruikt.

Kruidig of zout eten kan gemakkelijk een zweetaanval veroorzaken. Denk maar eens aan Chinees, Indonesisch of Thais voedsel. Het is ook mogelijk dat je bij het nuttigen van bepaalde producten overmatig gaat zweten. Je lichaam moet dan namelijk harder werken om de voeding te verteren, dit geldt voor producten met veel verzadigde vetten of bewerkte koolhydraten.


bron: http://www.gezondetips.nl/hyperhidrosis-overmatig-zweten
 
Van te veel zout voel ik mijn hartslag over mijn hele lichaam en zelfs in mijn ogen (en mijn zicht dus).
Ben echt veel geminderd in soyasaus bij mijn weekelijkse sushi.
 
Gisteravond gezellog avond achter tv, bijna heel doos bonbons en n tompoes op heerlijk :)
 
Terug
Naar boven