Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Heb hem gereport, kan echt niet. Zo godsgruwelijk brutaal. De jeugd van tegenwoordig...

20 lbs gain van een h-drol cycle, wat ie nog verloren is weet ik niet:
link naar log: http://www.prohormoneforum.com/cycle-logs-reviews/5377-frogs-hdrol-log.html
![]()
![]()
![]()
Ben benieuwd!! ff paar vragen: Wat was je nakuur op 75mg en hoeveel weken gebruikte je halodrol? Heb je de dosering opgebouwd of vanaf dag 1 75mg?
Post van 3 jaar terug inmiddels:
---------- Toegevoegd om 22:57 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 22:53 ----------
Heb toen besloten niet na te kuren en had nergens last van, maar dit is wel aan te raden.
Had 2 potjes van de oude CEL en begon 1e week op 50mg volgens mij en de rest op 75mg gedaan, wat uitkomt op 6/7 weken denk ik.
''Supps'' die ik erbij gebruikte:
Multivit
Visolie
Glucosamine
Creatine
haha 100mg is overkill, lees je overal
boven de 75 hoef je niet te gaan idd

zelf weten, kzou het niet doen iigLol lul niet.
Weet niet waar jij zoveel leest, maar toen ik h-drol nam was de algemene consenus dat 75mg zeer mild was met matige gains. 100mg zou volgens velen de sweetspot zijn en er waren velen die zelfs 125-150mg pakten.
Maar goed neem gewoon de hoeveelheid waar jij je lekker bij voelt. Uiteindelijk zal 75mg het vast ook wel doen. Persoonlijk zou ik niets eens meer tijd verspillen met zwakke ph's maar gewoon beginnen met echte AAS. Veel minder sides, betere gains en je voelt je ook nog eens top.
H-drol op 100mg zorgde bij mij voor een verhoogde bloeddruk dat resulteerde in hoofdpijn en druk op m'n slaap. Daarnaast had ik bij h-drol erg last van lethargie en hier had ik geen last van bij Triumphalis.
Moet als kanttekening wel zeggen dat ik in de toekomst geen orals meer ga gebruiken, aangezien ik me toch altijd beter voel als ik ze niet neem. Je doet je zelf ook een groot plezier als je er gewoon test naast zet.
haha 100mg is overkill, lees je overal
boven de 75 hoef je niet te gaan idd
Per persoon verschillend natuurlijk.Tr3st (trestolone) is nieuw en is niet 17a gemethyleerd, is voor energie, libido en extreme kracht en spiertoename, zou zelfs als "only" al goed werken. Het zou als Test moeten werken wat handig is als je zelf een shutdown hebt van de PH. Het is een afgeleide van Deca dus onderdrukt wel sterk maar je krijgt er wel een libido boost van wat je dus niet zou verwachten.
Klinkt allemaal erg goed maar ik heb er geen ervaring mee en ook over de gains kan ik erg weinig vinden en ik heb al aardig wat uurtjes forums zitten afstruinen, iemand hier al ervaring mee?
Wat waren je sides by hdrol en bij welke dosering?waarom niet gewoon echt spul gebruiken? test-e ging ik veel harder op dan hdrol en minder sides ook nog.

Wat waren je sides by hdrol en bij welke dosering?
11oxo update week 2:
Buikvet is iets verminderd. Mijn spieren zijn wat harder (vooral rug en traps) en ik oog overal iets voller.
Ben op zaterdag met 400mg begonnen voor de laatste 2 weken. Vandaag de eerste training, ging echt heerlijk, zieke pomp en vasculariteit (aders op me traps alles), veel energie![]()
Nope geen sides. Zit er aan te denken om me cycle van 4 weken te verlengen met 2 weekjes op 500mglijkt me leuk spulletje om bij de cut te gebruiken, heb je last van sides? en waar heb je het vandaan? smartpowders?

Thanks! Heb toch maar hetzelfde merk gekocht...
