XXL Nutrition

Hoeveel gram kwark eet je voor het slapen

500 gr, meen ergens gelezen te hebben dat actieve opname van caseine eiwit rond de 70-80% zit. Dus neem altijd rond de 500 omdat er uiteindelijk te weinig eiwit overblijft van 250 gr.
 
In een recente topic over dat kwark je gebit aantast had iemand gepost dat hij 1 liter kwark eet voor het slapen gaan :eek: Vind ik dit nou als enige zoveel. Ik eet zelf 500 gram. (1 liter is ongeveer 1 kilo gok ik).

Hoeveel kwark eten jullie?

500 gram. 1kg vind ik wel erg extreem dat is bijna 100gram eiwit..
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #26
Heb wel eens dat ik voor het slapen een bak eet en twee uur later weer omdat ik niet kan slapen. Maar standaard 1 bakje á 500 gram. Eerst gooide ik er whey doorheen, tegenwoordig lessini light.
 
tijdens cutten 300gr bij het bulken 500
ik doe er wat lijnzaadolie in en wat glutamine-peptide met vanille smaak
dat is meteen een lekker smaakje en goede glutamine :D
normaal staat die deze week nog bij xxl nutrition te verkrijgen omdat ik het had gevraagd ;)
 
500 gram .. en als mijn behoefte het toelaat 1 kilotje :) ( niet vaak is dat het geval maar als we bijvoorbeeld soep eten als avond eten .. jah dan kan ik niet anders )
 
geen, krijg er een acne-huid van.
neem altijd 2 kipfilets dus dat is zon 300 gram kip na bereiding :)
 
450 gram, omdat melkan gewoon de lekkerste is, daarbij 60 gram noten
 
300 gram+ water + light siroop
 
250 gram
 
Eerst 500 gram, nu 250 a 300 gram. Dit omdat als ik 500 gram eet, dat ik meer vet opbouw. (denk de colys voor het slapen gaan)
 
250 gram met kaneel. Is echt aan te raden, heerlijk!
Mocht ik niet genoeg (koolhydraten) hebben gehad bij me avondeten. Dan rond 21.00 ook nog 250 gram met veel havermout.
 
250gr
 
Terug
Naar boven