Ik ben zojuist begonnen met HST. 15RM en 10RM's gemeten, zaterdag 5RM's nog.
Hoewel ik het hele principe van HST snap, ben ik toch al behoorlijk aan het trainen, meer dan normaal (fullbody vs split is echt een hel, je bent simpelweg gewoon op).
Maar echt spierpijn heb ik ook niet altijd. Nu heb ik het vermoeden dat ik met de DB Squats mijn Glutes iets teveel aanspreek ipv mijn Quads maarja, daar gaat het nu even niet om.
Ik ben natuurlijk gaan meten zonder SD, die komt na de meting. Maar is het in dat geval redelijk normaal dat ik tot nu toe niet altijd even veel spierpijn heb? Ik weet dat spierpijn helemaal niks hoeft te betekenen, maar ik ben echt helemaal wasted als ik klaar ben met trainen, de volgende dag een kleine mix van stijfheid en steekjes en that's it. Misschien komt dat omdat de gehele training gewoon zwaarder is dan bij split?