Fitness Seller

IS: nasleep

^ Wat gebeurt er in Irak (IS episode) Je zit wellicht in het verkeerde topic whami, nope kan gebeuren. Ontopic: Taliban door een vrouwelijke gunner gedood = geen maagden. Iemand op deze manier doden is trouwens schrikwekkend angstig te noemen omdat het zo makkelijk lijkt. http://www.youtube.com/watch?v=lh21fnl2xEI ---------- Toegevoegd om 01:54 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 01:50 ---------- http://www.youtube.com/watch?v=DUD7p1GO-T0
Verdammt noch mal! Verstehen Sie nicht das ich alles machen kann was ich will?

Ohne dich geht es viel besser! Ein Lied für dich mit dem Titel "Ohne dich".

https://www.youtube.com/watch?v=bTwDhbTwTAo

---------- Toegevoegd om 03:10 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 03:05 ----------

Persartikelen, en de persoonlijke mening van rivaliserende politici, zijn natuurlijk niets waard. Cameron kent trouwens zijn geschiedenis niet.
Feit is feit dat je enorm veel gelijkenissen tussen Putin & Hitler kan vinden.
 
Iedere vergelijking tussen Putin die mee doet met het joodsgrootkapitaal en de vrijmetselaarsloge
jintao_putin_bush.jpg


En Hitler zijn absurd en belachelijk
[Link niet meer beschikbaar]
 
Oog om oog hoort thuis bij de holbewoners. Ik denk dat er betere oplossingen zijn dan iemand doodwensen..
 
Ze zouden eigenlijk berecht moeten worden in Irak.

03-11-06_iraq_hanging.jpg
 
Als jij het met mij eens bent dan was het wellicht niet zo slim.


:fuu:
 
"Terreurgroep IS lanceert eigen sociale netwerk"

Terreurbeweging Islamitische Staat (IS) heeft deze week zijn eigen sociale medium gelanceerd. Met het zogenoemde Kalifabook (5elafabook.com) proberen de jihadisten de regels van de Westerse sociale media, zoals Twitter en Facebook, te omzeilen. Dat schrijft de Duitse krant Bild vandaag.

Kalifabook wordt niet alleen gebruikt door jihadisten om met elkaar in contact te blijven, maar ook om nieuwe Syriëgangers te ronselen. De site is beschikbaar in onder meer de Engelse en Duitse taal. Daarmee probeert IS een zo groot mogelijke doelgroep aan te spreken.

Het sociale netwerk staat op servers in Egypte en lijkt qua uiterlijk veel op Facebook. Amerikaanse technologiesites kwamen erachter dat IS achter de site zit. Op de homepage is de vlag van de terreurbeweging te zien. De naam Kalifabook is afgeleid van het woord kalifaat.

Vrijdag werd bekend dat zeker 46.000 Twitteraccounts worden gebruikt door aanhangers van IS. Het Amerikaanse sociale medium doet er alles aan om IS-verwante profielen zo snel mogelijk te verwijderen.



http://www.hln.be/hln/nl/960/Buiten...groep-IS-lanceert-eigen-sociale-netwerk.dhtml
 
Al shabaab in Somalië heeft zich officieel aangesloten bij IS. Belooft wat.
 
Wat?



Uiteindelijk is Nederland in oorlog met ISIS. Niet geheel onlogisch dat je geen 'soldaten' van de tegenpartij in je midden wil.
Begrijpelijke uitspraak inderdaad, maar niet voor een minister-president. Het zijn nog steeds Nederlandse burgers. Je kan niet kiezen van welke je wel of geen MP bent.
 
Tja, na al die jaren Balkenende hebben we nu eenzelfde klapmongool als premier. We vragen er zelf om.
 
Nou, dat zou wel een betere premier opleveren maar ik zie liever een ander soort stelsel. Op ministersposten stemmen bijvoorbeeld.
 
Terug
Naar boven