- Lid sinds
- 6 jun 2015
- Berichten
- 21.842
- Waardering
- 34.342
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik ga op bed. Maar eerst nog even de anus scheren.Zaterdagavond en we zitten weer op dbb.
Poepen is het onderwerp.
Ik ga weer een spannend weekend tegemoet.
ekte lievde

Squat houding en met het scheermesje zo langs de ari.doe je dat met de benen in de lucht of buig je voorover?
die kraanwagen achter mij ? ALS IK DAAR AAN GA HANGEN IS DAT MACHOOO ?Jij bent 19 en snapt de nostalgie van Mastermovies niet.
Squat houding en met het scheermesje zo langs de ari.
Doe ik beetje nivea creme rondom smeren and im ready to go
Doe ik beetje nivea creme rondom smeren and im ready to go
Jij bent 19 en snapt de nostalgie van Mastermovies niet.
Kan iemand die snotneus ff een topicban geven
Je vriendin kan goed harsen ? Mijn ex 1x laten doen hoe dichter bij mijn anjer hoe pijner het deed damn... en ook vaak een droge hol na het vegen ? Vervelend is dat.Het lukt mij meestal wel om het zaakje goed schoon te krijgen. Heb ik de mogelijkheid dan spoel ik het ook graag af, zet er thuis altijd de douchekop op. Best bizar dat wij in Nederland amper toiletten met bidet hebben. Doet mij denken aan een vakantie. Ik was klaar met pissen en zag er een knopje zitten. Ik dichterbij gaan kijken maar snapte het niet. Nieuwschierig als ik was het knopje ingedrukt. Dikke straal pleewater in mijn b**kes. Kon wel om mezelf lachen. Maar om terug te komen op de hygiëne van mijn anus. Ik laat mijn naad ook harsen door mijn vriendin, zo blijven er geen restjes poep in je haartjes hangen en is het makkelijker schoon te krijgen. Ik heb vaak ook vochtig pleepapier in mijn tas zitten. Vind dat ook comfortabeler vegen, heb namelijk gevoelige billetjes.
van die harspleisters werkt veel beter, haalt alles weg en blijft langer weg
van dat chemische spul wat je erop kunt smeren en dan je haar eraf kunt schrapen kan ik overigens niet aanraden
Poh dat had ik ook op veel kcals. Tja what comes in...
Veet? Dat is juist wonderspul. Wel zorgen dat t niet op je zak komt. Dat is no bueno.

Je vriendin kan goed harsen ? Mijn ex 1x laten doen hoe dichter bij mijn anjer hoe pijner het deed damn... en ook vaak een droge hol na het vegen ? Vervelend is dat.
