grosje
Huge Freak
- Lid sinds
- 15 aug 2006
- Berichten
- 9.021
- Waardering
- 1.315
- Lengte
- 1m72
- Massa
- 75kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Ja elastieken kunnen zeker lekker zijn hoor..omdat je dan idd die spanning continue erop hebtBalen dat het nog steeds niet je van het is met je gezondheid Grosje..

En dat is de bedoeling toch ook. Daarna kan je op termijn weer meer aan de voorzijde hebben. 
15-20 reps met lichte gewichten kan je ook heel mooi mee groeien hoor. Concntreer je op het squezen van je spieren, houdt de spanning er dus continu op.
En die cuff rotator oefeningen laten je achterzijde schoduers gewoon groeien hoor.En dat is de bedoeling toch ook. Daarna kan je op termijn weer meer aan de voorzijde hebben.
![]()

Is geen wijsheid hoor. Het laatste een conclusie van het doel op zich. En het eerste is een basis gedachten van Dorian Yates.
Met andere woorden, allemaal gejat.![]()


Beetje schippperen, tussen alle "kwalen" die je hebt..balen maar ik vind dat je fysiek er echt niet zo erg onder te lijden hebt.. En t zal echt hopelijk wel een keer overgaan toch??!!
vervelend hoor.Zoals beloofd vanavond weer wat getraind om het ritme er in te houden
Rug gedaan overal 4 sets met veel reps
Dumbbellrow 15 x18
lattpully 20x40
lowrow 15 x40
straight arm pulldown 20x20
deadlift 12 x 50
facepull 15 x20
Rechterarm trekt het niet dus heb het daarbij gehouden.
30 min fietsen ter afsluiting
Had vandaag een aardige dag ik mag niet klagen dusdanig ga ik dan ook niet doen
Rechteronderarm krijgt af en toe verzuringsproblemen.. Soort van rsi gevoel.
