AndroidHealthClinic

Koran en wonderen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hebben ze struisvogels in het midden oosten???
 
Hebben ze struisvogels in het midden oosten???

AH weet je. Ze hebben nu zelf een excuus als je zegt dat de aarde meer bolvormig is dan eivormig.
Weet je wat hun verklaring is. Be ready to laugh your ass off!!

Toen de aarde nog gevormd werd, en dus nog niet koud was, werd die geraakt door een grote ijzeren klomp, half zo groot als de aarde, en daardoor, bij de impact, had de aarde tijdelijk de vorm van een struisvogelei".

Het moet niet gekker worden.

Het is jammer dat men zo'n onzin tracht te verkopen.
De koran, is, als je beseft dat die werd geschreven door een mens in de 7 de eeuw, prachtig;
De koran doet een enorme sprong voorwaarts (binnen die contreien) wat betreft mensenrechten,vergeving van je tegenstander, het niet uitroeien van de mensen die je veroverde,...

Als gids en boek in de 7 de eeuw hielp het de verscheurde bevolking toen te verenigen. Jammer genoeg wonnen de radicalen in de 11de eeuw en werd de islam steeds achterlijker. En de islamitische wereld ging terug achteruit.

---------- Toegevoegd om 22:09 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 22:07 ----------

En in de verschillende teksten door Cobra gebruikt, zegt men eens dat sprekende stenen metaforen zijn die je dus niet letterlijk moet nemen maar wat blijkt uit de tekst die het over de nkende apen heeft:
"Conclusion for Muslims :

this is not a part of shariah and don't be surprised oh believers for the ants spoke to sulayman (a.s) , the birds who destroyed the army of Abraha attacking the kaaba, the trees and birds , mountains and stones conveying their saltulations to rasool (s.a.w), the miraculous speaking of isa (a.s) when he was a baby and various other miracles of Allah. this is not to associate the above hadith with these miracles, but rather i have mentioned it only to make you understand that, there are more astonishing matters than this yet we believe in it :)"


Dus stenen kunnen dus wel praten?!!!

Zie je wat een onzin je moet geloven eens je de koran en de hadith letterlijk wil nemen.
 


Black Cobra, ik vrees dat de door jou aangehaalde islam geleerde in zijn hoogmoed het beter te weten dan de kuran een vreselijke dwaling begaat, roep hem op tot inkeer! en bekering! Maan hem openlijk berouw te tonen aan zijn islamitische gemeenschap voordat het te laat is en een fatwa over hem wordt uitgesproken.

Als de Kuran het volgende aangeeft:"Hebben Wij de aarde niet als een bed uitgespreid? En de bergen als pinnen?", dan is het toch islamitische heiligschennis om dit te veranderen in een tapijtje dat over de aarde rond wordt uitgespreidt om te voorkomen dat het te heet onder onze voeten wordt en dat zo wetenschappelijk wordt bewezen dat de Kuran klopt (en dat zo rond wordt gemaakt wat recht is)?

Als jij gelooft dat de Kuran letter voor letter door Allah is geinspireerd en daardoor foutloos is dan geloof je ook dat de aarde zo plat als een door Allah uitgespreid bed is!
Dat deed Zul-qarnian ook, volgens de kuran reisde het letterlijk naar het einde van de wereld waar de zon onderging.
(Surah 18 ( Kafh) vs. 85-86)
"Hij (dwz.Zul-qarnian) reisde zo ver totdat hij de ondergang der zon bereikte, Hij ontdekte dat deze in een bron vol modder onderging."
of zo je wil een andere vertaling (en nee; het arabisch zegt het niet essentieel anders):
"totdat hij het verste punt in de richting van de ondergaande zon bereikte, en deze in een bron van modderig water zag ondergaan"

________________________
'Bij een discussie die de redelijkheid zoekt heeft hij die het onderspit delft groter voordeel, voor zover hij er iets van opgestoken heeft.’ Epicurus (341-271vc)
 

Bijlagen

Black Cobra, ik vrees dat de door jou aangehaalde islam geleerde in zijn hoogmoed het beter te weten dan de kuran een vreselijke dwaling begaat, roep hem op tot inkeer! en bekering! Maan hem openlijk berouw te tonen aan zijn islamitische gemeenschap voordat het te laat is en een fatwa over hem wordt uitgesproken. Als de Kuran het volgende aangeeft:"Hebben Wij de aarde niet als een bed uitgespreid? En de bergen als pinnen?", dan is het toch islamitische heiligschennis om dit te veranderen in een tapijtje dat over de aarde rond wordt uitgespreidt om te voorkomen dat het te heet onder onze voeten wordt en dat zo wetenschappelijk wordt bewezen dat de Kuran klopt (en dat zo rond wordt gemaakt wat recht is)? Als jij gelooft dat de Kuran letter voor letter door Allah is geinspireerd en daardoor foutloos is dan geloof je ook dat de aarde zo plat als een door Allah uitgespreid bed is! Dat deed Zul-qarnian ook, volgens de kuran reisde het letterlijk naar het einde van de wereld waar de zon onderging. (Surah 18 ( Kafh) vs. 85-86) "Hij (dwz.Zul-qarnian) reisde zo ver totdat hij de ondergang der zon bereikte, Hij ontdekte dat deze in een bron vol modder onderging." of zo je wil een andere vertaling (en nee; het arabisch zegt het niet essentieel anders): "totdat hij het verste punt in de richting van de ondergaande zon bereikte, en deze in een bron van modderig water zag ondergaan" ________________________ 'Bij een discussie die de redelijkheid zoekt heeft hij die het onderspit delft groter voordeel, voor zover hij er iets van opgestoken heeft.’ Epicurus (341-271vc)


Uitgespreid wordt de aardkorst mee bedoeld,de vorm van de aarde zelf is volgens de koran als een struisvogelei. Als je een struisvogelei op z'n zij zet heeft het de vorm van de aarde De aarde is niet helemaal rond,het heeft de vorm van een sferoïde.

http://www.youtube.com/watch?v=pGQLGBYZMUU


De aya van de ondergaande zon in een bron van modder.Zul-qarnian kwam rond zonsondergang aan bij een moerasachtig meer en de zon leek alsof hij in het meer onderging. Heb je nog nooit een ondergaande zon gezien in bijvoorbeeld de zee? Ongelovigen proberen met allerlei trucjes en met het verdraaien of verkeerd interpreteren van de koran het bestaan van God te ontkennen. Daarnaast is een vertaling van de koran in andere talen maar een schaduw van de oorspronkelijke tekst in het Arabische.Om de koran echt goed te leren begrijpen is het noodzakelijk om de Arabische taal goed onder de knie te hebben en de tafseer van de koran te leren.

doxhlw.jpg


---------- Toegevoegd om 10:47 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 09:37 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=Akx9Bw3s2qc
 
Laatst bewerkt:
Ik vind het een wonder dat er zoveel moslims zijn.
 
Uitgespreid wordt de aardkorst mee bedoeld,de vorm van de aarde zelf is volgens de koran als een struisvogelei. Als je een struisvogelei op z'n zij zet heeft het de vorm van de aarde De aarde is niet helemaal rond,het heeft de vorm van een sferoïde.




[/COLOR][Afbeelding niet meer beschikbaar]Trouwens, inderdaad, de aarde is niet perfect rond, maar lijkt zeker en vast niet op een struisvogelei!!!

article-0-0BB450D8000005DC-575_634x467.jpg


Had god gezegd dat het rond was dan was hij er dichter bij geweest.
"Nevertheless, many Muslims still cling to the belief that dahaha means an ostrich egg, despite the scientific difficulty this presents in that the earth is an oblate spheroid while the ostrich egg is a prolate spheroid. Thus the earth and the ostrich egg are dissimilar in three dimensions."

Dus God gebruikt zogezegd een woord dat meerdere betekenissen heeft, waaronder "de vorm van een struisvogelei" terwijl hij er dus verder van af zit dan had hij simpelweg "rond" of "bol" had gezegd.
 
Struisvogeleieren waren in die tijd gewoon veel ronder, het is dan ook nog eens een verkeerde vertaling en in de volksmond zegt men vaak 'zo rond als een vierkant', dus...
 
het ging natuurlijk over de vorm van de dooier in het struisvogel ei, en die zijn wel altijd bijna precies rond.

jullie zijn wel noobs in het cherrypicking hoor.
 
Laatst bewerkt:
  • Like
Waarderingen: mat
Uitgespreid wordt de aardkorst mee bedoeld,de vorm van de aarde zelf is volgens de koran als een struisvogelei. Als je een struisvogelei op z'n zij zet heeft het de vorm van de aarde De aarde is niet helemaal rond,het heeft de vorm van een sferoïde.

Zucht ...

Als je een struisvogelei op z'n zij zet heeft het de vorm van een rugybal


url].jpg



Zie dus hier weer een voorbeeld van iemand die zijn ware aard of identiteit meegekregen met z'n geboorte om een of andere reden verloochent en aflegt, niet meer zelf nadenkt en slaafs volger wordt van anderen die voorzeggen en opdragen volgens hun religieuse regels te leven!
 
.
 
Laatst bewerkt:
Strange but True: Earth Is Not Round

It may seem round when viewed from space, but our planet is actually a bumpy spheroid
As countless photos from space can attest, Earth is round—the "Blue Marble," as astronauts have affectionately dubbed it. Appearances, however, can be deceiving. Planet Earth is not, in fact, perfectly round.

http://www.scientificamerican.com/article/earth-is-not-round/

6yd46t.jpg



Op bovenstaande plaatje lijkt de aarde ook rond terwijl er een verschil is van 42km tussen de polar en equatorial diameter.
Moet je effe voor de grap je beeldscherm/laptop of je hoofd een slag draaien en nog een keer goed kijken en ga je vervolgens in een hoek zitten schamen.
 
Enige reden is geboorte cijfer

Zou wel interessant zijn als er een psychologisch experiment zijn welke religie mensen zouden kiezen als het niet zou meegebracht worden in de geboorte..
Is echter zeer moeilijk uitvoerbaar en niet ethisch verantwoord,

Daarom ben ik voor religiekeuze vanaf een volwassen leeftijd, ipv kids te besnijden of te dopen terwijl ze geen idee hebben wat er gaande is.
 
gewoon alle georganiseerde religie illegaal maken dat is nog altijd het beste.
 
Strange but True: Earth Is Not Round

It may seem round when viewed from space, but our planet is actually a bumpy spheroid
As countless photos from space can attest, Earth is round—the "Blue Marble," as astronauts have affectionately dubbed it. Appearances, however, can be deceiving. Planet Earth is not, in fact, perfectly round.

http://www.scientificamerican.com/article/earth-is-not-round/

6yd46t.jpg



Op bovenstaande plaatje lijkt de aarde ook rond terwijl er een verschil is van 42km tussen de polar en equatorial diameter.
Moet je effe voor de grap je beeldscherm/laptop of je hoofd een slag draaien en nog een keer goed kijken en ga je vervolgens in een hoek zitten schamen.

Heb de discussie niet gevolgd, maar het klopt dat de aarde geen exacte bol is.
Er zit ook een extra ''wobble'' in zijn draaiing zoals bij een tol.(axiale precessie)
Duurt ongeveer 26.000 jaar om deze volledig cyclus te maken.
En ongeveer 2150 jaar naar een ander sterrenbeeld.
We gaan nu over van de ''vis'' naar ''waterman''.

Vandaar de 2 vissen van Jesus. (Matthew 14:13-21)

En de waterman:

He replied, "As you enter the city, a man carrying a jar of water will meet you. Follow him to the house that he enters,(Luke 22:10)
 
Strange but True: Earth Is Not Round

It may seem round when viewed from space, but our planet is actually a bumpy spheroid
As countless photos from space can attest, Earth is round—the "Blue Marble," as astronauts have affectionately dubbed it. Appearances, however, can be deceiving. Planet Earth is not, in fact, perfectly round.

http://www.scientificamerican.com/article/earth-is-not-round/

6yd46t.jpg



Op bovenstaande plaatje lijkt de aarde ook rond terwijl er een verschil is van 42km tussen de polar en equatorial diameter.
Moet je effe voor de grap je beeldscherm/laptop of je hoofd een slag draaien en nog een keer goed kijken en ga je vervolgens in een hoek zitten schamen.

ja man die 0.3% ga je echt zien.

ben jij nou gewoon zo dom?

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

2 druppels water man echt waar.
 
.
 
Laatst bewerkt:
Uitgespreid wordt de aardkorst mee bedoeld,de vorm van de aarde zelf is volgens de koran als een struisvogelei. Als je een struisvogelei op z'n zij zet heeft het de vorm van de aarde De aarde is niet helemaal rond,het heeft de vorm van een sferoïde.

Ah, ik vergat nog dat je eea. een wetenschappelijk tintje wilde geven door sferoïde te gebruiken.
Op jouw niveau dan:

Omdat de aarde geen exacte bol is maar een sferoïde (zoals een struisvogelei aldus de islamdeskundigen die je napraat), zou dit dus een bewijs zijn voor de goddelijke oorsprong van de kuran, want mensen, zo wordt er geredeneerd, konden dit in die tijd niet weten.
Waar jouw islamdeskundigen geen rekening mee hebben gehouden is dat een ei een ander soort sferoïde is dan de aarde.

Bovendien is het verschil in lengte tussen de horizontale en verticale as minimaal!
Bij de evenaar is de diameter van de aarde 12.756 kilometer, en gemeten op de polen is de diameter 12.715 kilometer (omtrek; 40.075 rond de evenaar, en 40.008 rond de polen).
Het minimale verschil van 41 kilometer op het totaal maakt van de aarde absoluut geen eivorm.


De grootste blunder van jouw islamdeskundigen is dat zij geen rekening hebben gehouden met het grote verschil tussen een oblate sferoïde (pilvorm) en een prolate sferoïde (eivorm).
Een sferoïde is een omwentelingslichaam van een ellips waarvan twee stralen gelijk zijn.
Wanneer de stralen van de omwentelingsas kleiner zijn dan alle andere stralen van het voorwerp, dan spreken we van een oblate sferoïde.
De aarde is een oblate sferoïde, zoals ook een pil een oblate sferoïde is.
Bij een prolate sferoïde zijn de stralen van de omwentelingsas groter dan alle andere stralen, zoals het geval is bij een rugbybal of een sigaar.
De aarde is een oblate sferoïde en het struisvogelei een prolate sferoïde.

De vorm van de aarde heeft dus geen enkele verwantschap met dat van een struisvogelei.

________________________
'Bij een discussie die de redelijkheid zoekt heeft hij die het onderspit delft groter voordeel, voor zover hij er iets van opgestoken heeft.’ Epicurus (341-271vc)
 
houston the egg has landed.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Naar boven