XXL Nutrition

laat ons lachen post je zatte kop stapfoto's


Omdat dieren onschuldig zijn. Waarom zou je dieren haten? Ik weet niet wat een paard jou ooit misdaan heeft maar stel dat zo'n paard mij eens flink in me maag had getrapt of wat dan ook dan nog zou ik ze niet haten. Er zijn genoeg paarden die je niets doen en lieve beesten zijn. Haten vind ik een groot woord.
 
Laatst bewerkt:
Ik kan alleen mensen haten die anderen zoveel leed aandoen. Dan heb ik het vooral over mensen die dieren met opzet leed aandoen. Die haat ik en die zou ik ook graag doodmartelen.
 
Ok je hebt een punt. Maar toch, ik vind het vreselijke beesten.
 
Rosbief ruleert :D :cool:

Dadelijk op brood.. jammie :meal:
 
Ok dat je een paard "haat" omdat die jou iets heeft aangedaan of dat je er angst voor hebt, ok. Maar om nu alle paarden te haten vind ik onzin. Als een mens een slechte dag heeft en jou voor je k*nis ramt, blijf je dan ook thuis zielig zitten omdat je dan geen een mens meer moet :scratch: ?
 
Nee dat is het niet, want er is geen enkel paard die me iets heeft aan gedaan, ik mag ze gewoon niet.
 
Waar blijven de foto's?

stelletje spammers
 
ik heb geen zatte kop stapfoto's
 
[Afbeelding niet meer beschikbaar]


:haha:
 
Staan ze nou met z'n vijven tegelijk je uit te lachen?
 
Terug
Naar boven