Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
26 jaar jong en hoop nog een hoop te bereiken! complimenten Jerney!

Hoi Jerney, ik ben er ook nog steeds hoor! Lees vooral mee op het forum. Ik ben helaas meer een haler dan een brenger hier. Durf niet zo goed te reageren als relatieve beginner.
Maar nog echt wel serieus aan het trainen. Twee keer per week KT, en een keer bodypump en een keer Zumba. Te weinig cardio want dat vind ik zo saai. Mijn benen/billen knappen zowat uit mijn spijkerbroek. Bovenlichaam gaat wat minder wat massa betreft maar er zit al wel meer vorm aan.
Alles bij elkaar toch meer progressie dan ik had verwacht "op mijn leeftijd". Jammer is wel dat de jongens in de sportschool hardnekkig mevrouw tegen me blijven zeggen.



mevrouw
Netjes toch
het wordt pas eng als ze oma gaan zeggen![]()

mevrouw
Netjes toch
het wordt pas eng als ze oma gaan zeggen![]()
Dan zien ze je meteen aan voor een fantastische trainster - toch?

Bijna 23jaar en wil nog een lange tijd blijven trainen hoor!


Goed zo, ik werd al bang 
Nu juich je nog maarre, soms kan je ze ook weleens achter het behang plakken![]()

