fiezefur
Huge Freak
- Lid sinds
- 20 okt 2008
- Berichten
- 9.780
- Waardering
- 1.884
- Lengte
- 1m87
- Massa
- 91kg
- Vetpercentage
- 7%
Wie zijn dz in een straat planned is dan ook een pannenkoek.Je hebt alles nodigniet handig om paras te droppen in een straat
![]()
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Wie zijn dz in een straat planned is dan ook een pannenkoek.Je hebt alles nodigniet handig om paras te droppen in een straat
![]()
Wie zijn dz in een straat planned is dan ook een pannenkoek.

Nog nooit meegemaakt.
Maar heb wel al erbarmerlijke dropzones gezien. met termietenheuvels van 2 meter hoog 
Of windkracht 10 omdat een of andere wazige diplomaat staat te kijkenIk ook nietMaar heb wel al erbarmerlijke dropzones gezien. met termietenheuvels van 2 meter hoog
![]()

Of windkracht 10 omdat een of andere wazige diplomaat staat te kijken![]()


Er zijn geruchten dat Erdogan het in scene heeft gezet. Wat denken jullie hiervan?
Er zijn geruchten dat Erdogan het in scene heeft gezet. Wat denken jullie hiervan?
Gevalletje Reichstag brand? Leek toch vrij serieus dit. Ik denk dat de soldaten zich een beetje verkeken hebben op hoe weinig steun ze uiteindelijk zouden krijgen.Er zijn geruchten dat Erdogan het in scene heeft gezet. Wat denken jullie hiervan?
Vrees ervoor als je ziet hoeveel Turken zich tegen de coup kantten terwijl Erdogan toch al geruime tijd de r*tard uithangt. Denk dat dat volk al veel te ver heen is, kokende kikker syndroom...In zekere zin is het een win-win situatie. Represailles, zuiveringen en meer macht voor Erdogan zullen alleen maar aantonen dat de putschisten een punt hadden.
'Turkije is een belangrijke partner voor de Europese Unie. De EU staat volledig achter de democratisch verkozen regering, haar instellingen en de rechtsstaat.'

Vrees ervoor als je ziet hoeveel Turken zich tegen de coup kantten terwijl Erdogan toch al geruime tijd de r*tard uithangt. Denk dat dat volk al veel te ver heen is, kokende kikker syndroom...
Meanwhile;
Leger is al 'gezuiverd', meer dan 2750 rechters op non-actief gezet, Gülenbeweging werd meteen en zonder bewijs als schuldige aangewezen (wat imo gebruikt zal worden om enkel nog staatsmedia toe te laten).
Egypte heeft vandaag een verklaring tegengehouden van de VN-Veiligheidsraad waarin de mislukte staatsgreep in Turkije veroordeeld zou worden. Dat laten diplomaten verstaan.
De VS hadden na contact met Ankara een ontwerpverklaring voorgesteld die opriep tot "het respecteren van de democratisch verkozen regering in Turkije". Egypte zag dat echter niet zitten, luidt het. Volgens Cairo is het niet aan de Veiligheidsraad om te bepalen of de Turkse regering democratisch verkozen is. De VS besloten daarop hun plannen op te bergen.
Egypte is één van de niet-permanente leden van de Veiligheidsraad en leeft op gespannen voet met het regime van Recep Tayyip Erdogan. De Turkse president steunt de moslimbroederschap van de voormalige Egyptische president Morsi, die in 2013 verdreven werd door het leger, onder leiding van generaal Abdel fattah al-Sissi. Erdogan haalde sindsdien meermaals uit naar de "staatsgreep" in Egypte.
