- Lid sinds
- 16 mei 2006
- Berichten
- 59.513
- Waardering
- 22.094
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Heeft geen nut en is tegen 2nd amendment.Het is allemaal zo erg.. Maar de wapenwet aanpassen Ho maar.
Jij wil alleen blanken wapens geven?Het is allemaal zo erg.. Maar de wapenwet aanpassen Ho maar.
1. Wapenwet: 2nd amendment, dat zit heeeel diep bij die lui, dus dat zal nooit aangepast worden. Is ingevoerd om een reden die ook heel diep zit.Het is allemaal zo erg.. Maar de wapenwet aanpassen Ho maar.
Het is allemaal zo erg.. Maar de wapenwet aanpassen Ho maar.
ViperZ28 @viperz28 12 u12 uur geleden
@michaelianblack @peanutandthelaw people kill people you moron, what about Nice? Should we ban trucks now?
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
En nagellak remover en bleekmiddelen (peroxides).Ja en messen en bijlen en hamers en meststoffen en .......
wowowow de EU reageert!!!!!Reinstating the death penalty in Turkey would end EU accession talks, a German government spokesman has stated. Meanwhile, EU Foreign Policy Chief Federica Mogherini also warned that no country can become an EU member that has capital punishment.
wowowow de EU reageert!!!!!
Ondertussen is half Turkije in de cel beland, maar we gaan ons daar niet op focussen.
Mensenrechten respecteren is ook een voorwaarde waar Erdogan zich nooit aan gehouden heeft. Heeft de EU niet belet om verder te onderhandelen.Als dat een voorwaarde is om bij de Eu te mogen. Dan kunnen ze het mss beter invoeren.
Mensenrechten respecteren is ook een voorwaarde waar Erdogan zich nooit aan gehouden heeft. Heeft de EU niet belet om verder te onderhandelen.
Oekraïne is onder leiding van de Verenigde Staten marinemanoeuvres, onder de codenaam "Sea Breeze", begonnen op de Zwarte Zee. En dat ging gepaard met kritiek uit Moskou. "Dit jaar nemen 16 landen deel", zei de Oekraïense schout-bij-nacht Andrej Tarassov vandaag bij de openingsceremonie in de havenstad Odessa. Dat deelde Defensie in Kiev mee.
Meer dan 4.000 soldaten met zo'n 25 schepen uit Oekraïne en de Navo-landen Roemenië, de VS en Turkije nemen tot 30 juli aan de militaire oefening deel. Ook een twintigtal vliegtuigen en helikopters naast 140 voertuigen, waaronder tanks, worden ingezet. In de regio's Odessa en Mykolajin zullen 700 mariniers landingsoperaties oefenen. "Sea Breeze" vindt sinds 1997 plaats voor de Oekraïense Zwarte Zeekust.
Rusland ziet in de manoeuvres een nieuwe provocatie met het oog op de oorlog tussen het Oekraïense leger en Moskou-getrouwe separatisten in het oosten van de voormalige Sovjetrepubliek. "Dergelijke oefeningen destabiliseren de situatie", zei parlementslid Andrej Krassov van de commissie Defensie in Moskou volgens het persbureau Interfax. Kritiek kwam ook van minister van Buitenlandse Zaken Sergej Lavrov. De Navo en Rusland betichten er elkaar wederzijds van met manoeuvres en troepenbewegingen de spanningen onnodig aan te wakkeren.
