- Lid sinds
- 8 apr 2009
- Berichten
- 8.392
- Waardering
- 841
- Lengte
- 1m79
- Massa
- 94kg
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.



Zeg eigenwijs vrouwke... ga je volgende keer wel iets melden en niet door dit soort pijn heen trainen?? Je hoeft niemand iets te bewijzen he, je gaat als een speer, en je intensiteit qua trainen ligt volgens mij nu ook hoger: is niet gek als je nog een keer zoiets tegen gaat komen: je lijf geeft aan dat je misschien iets te snel gaat...? Geef je lijf even de kans om daaraan te wennen, met andere woorden: luister naar die pijn en doe het gewoon even iets rustiger aan: betekent ook niet meteen dat je NIET hoeft te gaan, maar wel dat je misschien iets lager in gewicht moet gaan. Had dat toch ook eeen tijdje geleden met mijn schouder? Na rustig aan te doen, is het sinds een paar weken weer beter, en nu trekt mijn lijf het wel om zo intensief en zwaar te gaan. (sorry als ik wat dram nu hoor, maar je bent zo giga fanatatiek - wat ik heel bewonderenswaardig vindt - maar ik sta er ook niet gek van te kijken als jij jezelf een blessure traint en dat zou ik gewoon zonde vinden!)Ik heb heel slecht geslapen doordat ik gister pijn in me andere(rechter) heupbeuger heb gekregen dit keer door lunges op de step.![]()
Helaas nogal eigenwijs geweest door zowel me trainster als missF niks te laten weten omdat ik me niet wou laten kennen..![]()
Me benen training en pumpen was ondanks bovenstaande toch weer super.
61.3 kg gaf net de weegschaal aan![]()
Einde van de week laat ik me vet% meten.![]()
Ik heb rustig aan gedaan en ga zo lekker slapen.Euhhhmmm jaahhh... nie handig dan dus... Doe je wel een beetje rustig aan, lekker ding?

tnx voor je reactie, volgende keer zeg ik het meteen ipv een dag later.Zeg eigenwijs vrouwke... ga je volgende keer wel iets melden en niet door dit soort pijn heen trainen?? Je hoeft niemand iets te bewijzen he, je gaat als een speer, en je intensiteit qua trainen ligt volgens mij nu ook hoger: is niet gek als je nog een keer zoiets tegen gaat komen: je lijf geeft aan dat je misschien iets te snel gaat...? Geef je lijf even de kans om daaraan te wennen, met andere woorden: luister naar die pijn en doe het gewoon even iets rustiger aan: betekent ook niet meteen dat je NIET hoeft te gaan, maar wel dat je misschien iets lager in gewicht moet gaan. Had dat toch ook eeen tijdje geleden met mijn schouder? Na rustig aan te doen, is het sinds een paar weken weer beter, en nu trekt mijn lijf het wel om zo intensief en zwaar te gaan. (sorry als ik wat dram nu hoor, maar je bent zo giga fanatatiek - wat ik heel bewonderenswaardig vindt - maar ik sta er ook niet gek van te kijken als jij jezelf een blessure traint en dat zou ik gewoon zonde vinden!)
tnx voor je reactie, volgende keer zeg ik het meteen ipv een dag later.
Ik heb vanavond wel naar me lichaam geluisterd en dat zal ik morgen ook doen als de pijn nog niet over is.
Me schouders zijn dan aan de beurt en ook die doen momenteel nog pijn.
Dat is zeker zonde en ga er voor zorgen dat ik geen blessure op loop.

En niet anders.

neej?En niet anders.![]()
Damn een sportmassage is echt niet fijn.![]()
Jullie hoeven echt niet jaloers te zijn.![]()


Ik ben er wel erg blij mee dat alles los geknepen is maar ik moest me op bepaalde plekken echt inhouden om geen auw te roepen.![]()
kan mij er iets bij voorstellen.



Ik blijf het zowiezo in me gym doen omdat het me ondanks de pijn wel goed doet.auwkan mij er iets bij voorstellen.
Ik verwen mijzelf 1x per jaar met een fullbody massage bij zo'n saunaclub maar dan zo'n lekkere en wel 50 min lang zucht... heerlijk
Alleen gier ik het dan soms uit omdat het kriebelt
Kan je beter een x zoiets gaan doen![]()
dat doet het bij mij alleen aan de onderkant van me voeten.
dankje!

Ik blijf het zowiezo in me gym doen omdat het me ondanks de pijn wel goed doet.
Erna lijkt het met dan wel weer heerlijk als alles los is.
whaha hij ziet me aankomen.Ik kan me er wel wat bij voorstellen dat het pijnlijk. Volgende keer een washandje tussen je kaken doenErna lijkt het met dan wel weer heerlijk als alles los is.
Goed naar meesteres Sue luisteren hè! Ze is streng maar wel rechtvaardig![]()

Begin volgende week bedoel ik.






ik heb er geen last van.En? Kan je nog lachen vandaag of verrek je van de spierpijn?![]()

