MuscleMeat

Mickie's story: van anorexia tot bigorexia

mijn ouders waren er wel vlug bij. ze zagen dat ik steeds minder at (op het ergste punt een boterham en een appel per dag) en hebben me ook vlug naar de psychiater gestuurd. misschien was het anders nog erger geworden..

Whaha, naja, ieder zijn eigen ding. Je kan je kind ook een slap tegen zijn achterhoofd geven en zeggen dat hij zijn vreten weg moet werken en hij anders een week binnen kan blijven. Of je stuurt hem naar de psychiater en laat hem denken dat hij een ernstige psychische stoornis heeft ;) Naja, boeien, je ziet er goed uit voor je leeftijd dus lekker door vlammen nu.
 
Nette progressie, keep it up!
 
Mooie progressie man!
2 korte vraagjes: hoe lang ben je op de eerste foto? Want je ziet er naar mijn mening niet anorexia uit daar. En waarom is er geen hoofd te zien op de eerste twee foto's? Viel me gewoon op aangezien je op de huidige foto's wel je hoofd laat zien.

I.i.g. succes verder!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #64
op de eerste foto ben ik denk ik iets van 1.65m, ik post hem morgen wel eens met hoofd als je dat perse wil
de tweede foto heb ik wel niet met hoofd, die is gwn zo
 
daar moet je wel karakter voor hebben ;) zot
is bigorexia een echte term?
 
Echt knap gast , ni opgeven !!

go girl
 
Goed zo man never surrender
 
Dit is echt neig =O wa een verschil, uw traps zijn enorm :D
 
Respect. Zeer knap gedaan
 
Super zieke progressie
keep the thumbs up!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #75
bedank voor alle goeie reacties
 
Laatst bewerkt:
Ik heb veel respect voor je home-made make over :)
 
Wow echt mooi gedaan :thumbs:
enig idee hoeveel % bf
 
JIJ BENT HEEL GOED BEZIG,
je zit op de juiste weg,groot respect voor je gewonnen gevecht !

je geest bestuurd je lichaam !
 
Respect!:cool:
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven