Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Edit: Zie dat je je reactie hebt geninja-edit, neem aan dat je het dus al weet.

Slecht georganiseerd? Wat is er slecht aan georganiseerd? Het feit dat jij door de mand bent gevallen?Contest zelf vond ik eerlijk gezegd slecht georganiseerd maar verschoot wel dat er wat concurentie zat naast mij..
/fatalityBeste builders, net een mailtje gehad van iemand die oplet en ons op de hoogte bracht van het 'zwamverhaal' van de zogenaamde wedstrijd die 'zou' zijn gehouden op 4 juni te Beverwijk.
Inmiddels gebruiken betreffende personen,info en een naam die beschermd is, en een WEIDER logo wat ook beschermd is,gevalletje :hoe valsheid in geschrifte wil je het hebben...hebben het doorgespeeld aan onze jurist.
In ieder geval bedankt voor alle oplettenheid .....en voor onze zogenaamde zwamneuzen..Keep on Dreaming!!
Sportieve Groeten ,Diana Kamies en Jack Zwolle YBF/WFF Nederland

Slecht georganiseerd? Wat is er slecht aan georganiseerd? Het feit dat jij door de mand bent gevallen?
Die waarschijnlijk wel, maar valt in het niet bij het fysiek dat hij pretendeerde te zijn, al is dat nog het minst erge; die hele zogenaamde 'wedstrijd' op 4 juni waar hij aan deelnamZijn die webcam foto's wel van hemzelf dan? Opzich nog wel goed fysiek!

Die waarschijnlijk wel, maar valt in het niet bij het fysiek dat hij pretendeerde te zijn, al is dat nog het minst erge; die hele zogenaamde 'wedstrijd' op 4 juni waar hij aan deelnam![]()
